Beran

21. 3. – 20. 4.

V profesní oblasti se vyšvihnete mezi naprostou elitu. Na pracovišti se budete koncentrovat na svůj rozvoj a spíše než v týmu hrajete sólově. Merkur vstupující do Ryb vám otevře nejedny dveře ke spokojené budoucnosti. Neměli byste se bránit školení ani novým pracovním výzvám.

Nejlepší den: 9. 3.
Nejhorší den: 12. 3.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Vaše vládnoucí planeta Venuše se v neděli zbavila nepříznivého znamení Kozoroha, který zapříčinil mnohé výkyvy v lásce. Na milostném poli se od pondělí prosazuje Venuše ve Vodnáři velmi příjemným způsobem a pro opačné pohlaví jste magnetem. Využijte toho a zabojujte!

Nejlepší den: 7. 3.
Nejhorší den: 13. 3.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Po finanční stránce si nebudete moci nijak vyskakovat. Čeká vás období, ve kterém se nemůžete těšit na žádné závratné příjmy. Co je však příznivější, nezaskočí vás ani nepříjemné výdaje. Relativně vyrovnané období se vyplatí věnovat kontrole účetnictví a plánování změn.

Nejlepší den: 10. 3.
Nejhorší den: 11. 3.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Zadaní Raci budou bojovat s nezvyklou žárlivostí a majetnickými tendencemi. Partnera hlídáte na každém kroku, což by mohlo vést k drobným rozepřím. Hvězdy radí soustředit pozornost na jinou životní oblast a miláček potom nebude mít žádný důvod před scénami nikam utíkat.

Nejlepší den: 8. 3.
Nejhorší den: 10. 3.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Po fyzické i psychické stránce jste unavenější, než bývá zvykem. Zřejmě na vás opožděně dolehne jarní únava a není radno se pouštět do složitých úkolů ani důležitých zkoušek. Postavení planet vás bude tlačit do odpočinku. Neměli byste se bránit, potřebujete to jako sůl.

Nejlepší den: 12. 3.
Nejhorší den: 7. 3.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Vychutnáte si výjimečné okamžiky strávené ve společnosti široké rodiny. Ačkoliv nemusí jít o žádnou horentní oslavu, uvědomujete si jedinečnost situace, dámám navíc udělá radost třeba malý dárek k MDŽ. Načerpáte ztracenou chuť do života a pozměníte si priority.

Nejlepší den: 11. 3.
Nejhorší den: 9. 3.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Odkryjete bohatství, o němž jste pořádně nevěděli, že máte. Nepůjde však o finanční zálohy ani zděděný majetek. Svou pozornost budete směřovat k rodině a všemu, co vám početné příbuzenstvo nabízí. Uvědomíte si, že jsou pro vás nepostradatelní, a budete si je předcházet.

Nejlepší den: 13. 3.
Nejhorší den: 12. 3.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Přesun Merkuru do znamení Ryb vám přihrává samá esa do karet. Nejcitelnější to bude v mezilidských vztazích, v rodině i přátelství. Dřívější konflikty budou během týdne zapomenuty a vy dostanete šanci, abyste si mezi známými vybrali pouze ty jedince, kteří za to stojí.

Nejlepší den: 9. 3.
Nejhorší den: 8. 3.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Nebudou vám scházet nápady na vylepšení pracovních vyhlídek. Nezaměstnaní Střelci by díky tomu mohli začít podnikat nebo skočit do neprobádaných pracovních pozic. Díky přízni hvězd se nebudete bát riskovat a zkusíte štěstí i tam, kde by vás to doposud ani nenapadlo.

Nejlepší den: 7. 3.
Nejhorší den: 11. 8.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Na pracovišti se dostanete překvapivě do pozice služebně staršího jedince a ochránce nezkušených kolegů-nováčků. Bude vás to stát spoustu energie i psychického vypětí. Za odměnu však získáte hřejivý pocit na srdci a není vyloučeno, že si brzy přilepšíte také finančně.

Nejlepší den: 10. 3.
Nejhorší den: 13. 3.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Čeká na vás úspěch v profesních záležitostech. Vaše kariéra může v první polovině března povyskočit hned o několik stupínků. Největší esa se skrývají ve známostech, další potom v letitých zkušenostech. Nebojte se upozornit na obojí, štěstí je třeba trochu popohnat.

Nejlepší den: 8. 3.
Nejhorší den: 7. 3.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

V lásce vám spadnou růžové brýle a zjistíte, že mnohé věci nejsou takové, jaké se zdály. Partnerovi už nebudete slepě důvěřovat ani tlumočit jeho názory. Nelekněte se, když dojde k ostřejší hádce. I pro něj je to nezvyklá situace a neví, jak se v ní zachovat.

Nejlepší den: 11. 3.
Nejhorší den: 10. 3.

Zdroj: E.M.A. Europe