Beran

21. 3. – 20. 4.

Začátek dubna nahrává milostným trojúhelníkům a nezávazným vztahům, a pšenka vám pokvete nejvíce na pracovišti. Flirtování s atraktivním kolegou nezůstane bez odezvy, naopak spustí kolotoč příjemných událostí. Řídíte se zkrátka jarním heslem: jdi lásce naproti!

Nejlepší den: 7. 4.
Nejhorší den: 9. 4.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Vaše vládkyně Venuše po vás žádá, abyste se chovali spontánněji a otevřeněji, než u vás bývá většinou zvykem. Pokud máte pochybnosti ve vztahu, je nutné, abyste svému zlatíčku vyjádřili důvody, které vás k těmto pochybám vedou. Mohou teď být aktuální i delší cesty.

Nejlepší den: 5. 4.
Nejhorší den: 8. 4.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Partneři si v tomto týdnu dokážou, že jsou pro sebe navzájem vždy na prvním místě. Byť jste si mohli v minulých dnech lézt na nervy, nyní najdete společnou řeč. Nastává perfektní doba pro opětovné stvrzení manželského slibu, líbánky i prodloužený romantický víkend.

Nejlepší den: 10. 4.
Nejhorší den: 4. 4.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Mezi vaše největší plusy patří díky Uranu v Býku přesnost a pečlivost. Hodit se vám to bude v zaměstnání, ale také v soukromých záležitostech. Sami cítíte v kostech, do jakých úkolů byste se měli vrhnout. Co si vezmete do hlavy, to dovedete bez problémů do zdárného konce.

Nejlepší den: 6. 4.
Nejhorší den: 5. 4.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Už si nebudete naříkat na neustálé starosti s blízkými. Ratolesti i věčně nespokojení rodiče vám dají moře volného času a prostoru pro vlastní program. Při oblíbených koníčcích načerpáte ztracenou energii a dobijete si baterky. Psychicky se ocitnete zpátky na výši.

Nejlepší den: 4. 4.
Nejhorší den: 7. 4.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Venuše vstupuje do znamení Ryb a sváry v partnerství budou najednou minulostí. S miláčkem uzavřete nevyslovenou mírovou dohodu a začnete společně jednat s chladnou hlavou. Odstup od problémů se příjemně odrazí na chodu domácnosti, ale také na výkonech v zaměstnání.

Nejlepší den: 9. 4.
Nejhorší den: 6. 4.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Co se lásky týká, mohli byste být zbytečně horliví a temperamentní. Znát to bude nejen u mladších ročníků, ale také u starších jedinců, kterým se začala zapalovat lýtka. U složitějších vztahů nečekejte, že dostanete okamžité odpovědi. Tlačením na pilu byste nic nevyřešili.

Nejlepší den: 8. 4.
Nejhorší den: 10. 4.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Vaše sebejistota bude v týdnu pošramocená. Dejte si proto pozor na berličky všeho druhu od kouření a alkoholu přes závislost na partnerovi až po workoholismus. Pokud se vám podaří ze sebe setřepat stres a napětí při neškodných volnočasových aktivitách, nic vás nezaskočí.

Nejlepší den: 5. 4.
Nejhorší den: 8. 4.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Blížící se Velikonoce vám vlijí do žil ztracený elán a chuť do života. Nebudou vám chybět originální nápady, které slibují úspěch do budoucna. Nebojte se vsadit maximum na svou intuici. Vaše sny a představy se ubírají tím správným směrem a skrývá se v nich vysoký potenciál.

Nejlepší den: 7. 4.
Nejhorší den: 9. 4.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Pracovně jste neuvěřitelně na výši, ale zdá se, že vám cosi zkazí slastný pocit úspěchu. Potrápí vás chaotičtí kolegové, nekončící přesčasy i samotná pracovní náplň. Jakmile se z drobné deprese dostanete, uvidíte, že vaše práce má kromě záporů i nepostradatelné klady.

Nejlepší den: 10. 4.
Nejhorší den: 4. 4.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Venuše vstupuje do Ryb a přináší chaos v emocích a neutěšený vnitřní svět. Pokud narazíte na dávnou lásku, rozehrají se ve vás zapomenuté city. Nepřikládejte jim důležitější význam, než jaký ve skutečnosti mají! Poblouznění by vás mohlo zavést někam, kde byste se ocitli neradi.

Nejlepší den: 6. 4.
Nejhorší den: 5. 4.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Minulost v lásce vám nečekaně zaťuká na dveře a pořádně vás zaskočí. Jakmile seberete dech, budete jednat sebejistě a bez kompromisů. Bývalého partnera či partnerku překvapí, že najednou právě vy určujete vývoj situace. To vám načechrá sebedůvěru ještě o poznání víc.

Nejlepší den: 9. 4.
Nejhorší den: 6. 4.

Zdroj: E.M.A. Europe