Beran

21. 3. – 20. 4.

Ve finančnictví jste profík, avšak spíše profík teoretik. Měli byste se snažit držet krok s lidmi, kteří skutečně obchodování rozumí na základě každodenní praxe. Přínosem je okoukání jejich rétoriky, myšlení, hospodaření s penězi, a především správná volba podnikání.

Nejlepší den: 10. 11.
Nejhorší den: 12. 11. 

Býk

21. 4. – 21. 5.

Okolí je vám nyní nakloněno v uskutečňování vašich záměrů, ale vy stále nenacházíte pocit zadostiučinění. Získáte sice větší peníze, ale bez vyjádření uznání za svou práci. Tento studený mechanismus vám připadá nepřijatelný. Dobře totiž víte, kolik úsilí to obnáší.

Nejlepší den: 14. 11.
Nejhorší den: 9. 11.

Čtěte také

Obrázek Vlasta.cz

Čtěte také

Tajemný japonský horoskop: Jste borovice, sakura nebo javorový list?

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

V tomto období vás bude zajímat spíše vášeň a vše kolem milostného svádění. Na druhou stranu o sebe začnete také více dbát a vaše vystupování bude galantní. Vůči protějšku jste velmi velkorysí, rozhodně nekoukáte na vlastní újmu, což na ostatní velmi příjemně působí.

Nejlepší den: 11. 11.
Nejhorší den: 13. 11.

Čtěte také

Jaké jste milenka podle horoskopu?

Čtěte také

Milenky podle horoskopu: Jaké jsou při milování a co je nejvíc baví při sexu

Rak

22. 6. – 22. 7.

Láska se může změnit jako mávnutím kouzelného proutku. Otevřou se vám oči a vy najednou uvidíte, že váš protějšek hrál na vícero stran. Může pomoci až nůž na krk, že ze vztahu odcházíte. Dejte najevo nezávislost a svobodu – tak si to žádá Venuše ve znamení Kozoroha

Nejlepší den: 13. 11.
Nejhorší den: 10. 11.

Lev

23. 7. – 22. 8.

V tomto období se pracovní situace mění k lepšímu. Dostáváte mnohem více podpory ze strany kolegů, klientů, nadřízených, ale také politicky--společenské klima vyzdvihne vaše vrozené schopnosti. Jste ve veškerém konání jako ohnivá střela a vaše akceschopnost vzbudí obdiv.

Nejlepší den: 9. 11. 
Nejhorší den: 14. 11.

Čtěte také

Obrázek Vlasta.cz

Čtěte také

Atlas matek: Otestujte se, jaká jste a jak ovlivňujete okolí

Panna

23. 8. – 22. 9.

V oblasti profese vám v tomto čase nastane trochu větší chaos. Vy se však velmi pozorně zaměříte na konkrétní příčiny tohoto vykolejení a ze všech sil budete stabilizovat a chránit zaběhnutý pracovní proces. Pravděpodobně by bez vás nyní vzniklo mnoho finančních škod.

Nejlepší den: 8. 11.
Nejhorší den: 11. 11.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Nadřízené si tento týden získáte pouze tvrdou prací, ale po finanční stránce máte dobré období pro nejrůznější investice. Najděte něco, co souhlasí s vaším přesvědčením, a zaměřte se na to. V lásce zjistíte, že děláte chybu, když se snažíte snést protějšku modré z nebe.

Nejlepší den: 12. 11. 
Nejhorší den: 9. 11.

Čtěte také

Spíše než lapače snů vám noční prožívání ovlivňují vaše myšlenky

Čtěte také

Co vám říkají sny? Přivolejte si ty hezké, tohle dělejte hodinu před spaním

Štír

24. 10. – 22. 11.

Slunce vám přeje přímo z vašeho znamení, mělo by se vám tedy dařit snadněji odprodávat své výrobky či myšlenky. Je velmi pravděpodobné, že sumy, které obdržíte, překvapí nejen okolí, ale zejména vás samotné. Váš životní standard se může vyhoupnout hodně vysoko.

Nejlepší den: 13. 11.
Nejhorší den: 12. 11.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Doma jste nyní přecitlivělá bytost, která má plno potřeb, jež ostatní nedokážou akceptovat. Jste označováni za zkřehlé, přecitlivělé či slabošské osoby. Bude těžké si udržet své postoje, koníčky, pracovní vize. Někdejší podpora z řad příbuzných vám bude značně chybět.

Nejlepší den: 10. 11.
Nejhorší den: 13. 11.

Čtěte také

Co prozradí vrásky?

Čtěte také

Co všechno prozradí vrásky na obličeji o vaší osobnosti, lásce, ale i o zdraví

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Celý měsíc vám přeje Mars ze znamení Štíra. Doděláváte své nápady, na kterých jste pracovali minimálně dva roky. Možná máte pokušení někoho ze svého pracovního kolektivu vyškrtnout. Nedělejte to, ale využijte jej pro styk s veřejností, jeho excentričnost bude přínosem.

Nejlepší den: 14. 11.
Nejhorší den: 8. 11.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Přichází čas, kdy by se vám mělo podařit najít někoho, kdo porozumí vašim citovým potřebám. Taková osoba vám bude naslouchat, i když budete povídat o politických, sociálních či ekologických tématech. Může vám být velice příjemné zasvěcovat ji do vašeho okruhu zájmů.

Nejlepší den: 8. 11.
Nejhorší den: 10. 11.

Čtěte také

Andělé strážní jsou všude kolem nás. Když je potřebujeme, pomohou.

Čtěte také

Potřebujete pomoc? Přivolejte si anděla strážného. Který náleží vašemu znamení?

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Díky zvýšeným příjmům jste náhle atraktivní pro novou společenskou vrstvu obyvatel. Vy ale stále srdcem patříte mezi své staré přátele a nic měnit nehodláte. Svůj majetek nedáváte na odiv. V mnoha případech jste i nešťastní a nevíte, jak s financemi rozumně naložit.

Nejlepší den: 9. 11.
Nejhorší den: 14. 11.

Čtěte také

V čem je vaše psychická síla?

Čtěte také

Jaká je vaše psychická síla podle znamení? V tomhle jste nepřemožitelní

Zdroj: E.M.A. Europe