Beran

21. 3. – 20. 4.

Milí Berani, mějte se na pozoru před přeháněním a výstřelky v milostných záležitostech. Bláznivé kroky v tomto směru by přinesly ve finále více starostí než radosti. Než si tedy začnete s flirtem nebo vztahem se spolupracovníkem či šéfem, dvakrát si vše rozmyslete.

Nejlepší den: 28. 9.
Nejhorší den: 3. 10.

Býk

21. 4. – 21. 5.

V tomto týdnu byste neměli bojovat s žádnými překážkami, naopak se můžete těšit z náklonnosti Venuše, která se bude snažit vás bavit. V podstatě jste hýčkáni přízní více planet, a tak se snažte být v maximální míře tvůrčí, váš věhlas má tendenci se rychle rozšířit.

Nejlepší den: 1. 10.
Nejhorší den: 29. 9.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Jste mistrní žongléři se slovy a nyní se vaše komunikativnost ještě zlepší, zejména vyniknete v krásných slovních spojeních při vyznávání lásky. Můžete také zaznamenat příliv hřejivého obnosu peněz, protože umíte zrychlit tempo a věnovat se naplno svému obchodnímu cíli.

Nejlepší den: 30. 9.
Nejhorší den: 2. 10.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Co se kreativity týče, jste během tohoto období na vrcholu a vaše múza vás nenechá na holičkách. Jste schopni vytvořit inspirativní výtvory, ať už v zaměstnání, nebo prostřednictvím nějakého koníčku, nicméně milostné dovádění trochu zanedbáváte, což může protějšku vadit.

Nejlepší den: 3. 10.
Nejhorší den: 1. 10.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Začíná čas, který je vhodný pro nové myšlení, snažte se tvořit, prodávat, inovovat, prostě dělat cokoli, co vám dává smysl. Slunce ve znamení Vah může způsobit, že se začnete cítit umoření každodenními povinnostmi, nenechte se však zviklat! Trpělivost přinese odměnu.

Nejlepší den: 29. 9.
Nejhorší den: 28. 9.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Oblast lásky signalizuje menší změny a vy shledáváte, že se nyní musíte více snažit, abyste získali pozornost svého zlatíčka. Pokud se objeví nějaký zádrhel, který by komplikoval vaše milostné sžívání, mluvte o tom s partnerem otevřeně, protože jen tak dosáhnete zlepšení.

Nejlepší den: 1. 10.
Nejhorší den: 30. 9.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

V zaměstnání byste měli pomalu dokončovat rozpracovanou práci a nepodceňovat ani maličkosti, které se mohou zdát třeba nedůležité. Co se týče lásky, můžete mít smolnější období, ale nezoufejte, protože stačí více vaší společenskosti a můžete situaci příjemně zvrátit.

Nejlepší den: 27. 9.
Nejhorší den: 3. 10.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Venuše ve vašem znamení je neobyčejně přející a opřádá vás nitkami zábavy, uvolnění i zvýšeného zájmu o milostné prožitky. Někteří lidé však nebudou mít pochopení pro váš bohémský způsob života, takže můžete čelit nepříjemné kritice, zachovejte svou typickou rovnováhu.

Nejlepší den: 28. 9.
Nejhorší den: 29. 9.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Láká vás kulturní prostředí, takže se není čemu divit, že vás stupidní řeči a neotesané chování druhých rozpaluje až doběla. Milí Střelci, pokud je to jen trochu možné, nelámejte si s tím hlavu. Vašeho ducha nejvíce uklidní cesta do mís-ta, kde jste ještě nikdy nebyli.

Nejlepší den: 2. 10.
Nejhorší den: 3. 10.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

V pracovní oblasti nejste nijak zvláště spokojeni, proto je dobré věnovat se raději rodině a nesoulad v zaměstnání si nepřipouštět příliš k srdci. Buďte si jisti, že se vše časem vyřeší i bez vašeho přičinění. Váš protějšek vám pomůže toto období zdárně překlenout.

Nejlepší den: 1. 10.
Nejhorší den: 2. 10.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Ať jste jakéhokoliv věku, pokuste se teď zaměřit více na vztahy, sex a lásku. Saturn ve Vodnáři po vás žádá, abyste se více angažovali, protože vaše spojení s partnerem se tím může neskutečně prohloubit. Pokud chcete získat punc trvalého vztahu, chopte se příležitosti!

Nejlepší den: 30. 9.
Nejhorší den: 27. 9.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Připravte se na situace, kdy se můžete cítit někým ohrožováni, a to obzvláště ve vztahu. Pětice velkých retrográdních planet vám na tomto poli příliš nepřejí a můžou vás nutit, abyste si všechno brali příliš k srdci a vedli nekonečné diskuse na téma partnerovy nevěry.

Nejlepší den: 27. 9.
Nejhorší den: 3. 10.