Beran

21. 3. – 20. 4.

Zaměstnávají vás nepříjemné finanční otázky a řešíte je bez ohledu na potřeby klientů. Myslíte si, že klienti potřebují jiný typ služby, než jaký pak opravdu od vás žádají. Mnohým z vás zákazníci nepošlou včas platby a bude složitější pořízení s jejich vymáháním.

Nejlepší den: 11. 1.
Nejhorší den: 16. 1.

Býk

21. 4. – 21. 5.

V rodině vám kromě partnera či partnerky nikdo moc nefandí. Je na čase, abyste se věnovali svým zájmům. Vzhedem k retrográdním planetám teď nepodstupujte rekonstrukce či přestavby – pravděpodobně by vaše dílo bylo poměřováno s někým v rodině, kdo má větší stavební schopnosti.

Nejlepší den: 13. 1.
Nejhorší den: 10. 1.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Ve vaší rodině by mělo vše klapat díky Merkuru ve spřízněném Vodnáři. Je vhodná doba pro nejrůznější setkání s přáteli vašich příbuzných. Rozšíříte si tím okruh svých známých. Umíte se velice dobře chovat ve větším kolektivu. Rušné společenské akce vám doslova sedí.

Nejlepší den: 15. 1.
Nejhorší den: 14. 1.

Rak

22. 6. – 22. 7.

V zaměstnání se vám daří spolupracovat s člověkem, který vám dává pocit výjimečnosti. Nadržuje vám před ostatními zcela viditelně. Ale vy si protekci zasloužíte. Vaše výkony jsou již několik týdnů mimořádné a očividně jste o kategorii výše než mnohý běžný zaměstnanec.

Nejlepší den: 10. 1.
Nejhorší den: 12. 1.

Lev

23. 7. – 22. 8.

V rodině se mohou vyskytovat problémy dané přílišným důrazem na rozumovost a intelekt. Příliš vám nevyhovuje prostředí, kde se nedá jednoduše říct, co si myslíte – bezobalu a přikrášlování. V okamžiku, kdy vám člen rodiny v něčem nesedí, mu jednoduše řeknete, co vám vadí.

Nejlepší den: 16. 1.
Nejhorší den: 15. 1.

Panna

23. 8. – 22. 9.

V práci se vám zřejmě v novém roce nebude dařit tak, jak byste chtěli. Půjde o čas nevšedních sporů a ve společenské rovině se zrovna žně nekonají. Veškeré promluvy se šéfem dopředu zavrhněte, ničeho byste nezískali. V mnoha perných chvilkách vám pomohou relaxační techniky.

Nejlepší den: 13. 1.
Nejhorší den: 10. 1.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

V oblasti peněz máte hodně navrch, a to díky úsporám. To ale neznamená, že nyní budete dělat sponzora dalším členům rodiny, kteří si chtějí udělat hezké jarní prázdniny. Buďte na druhé pes a donutíte je také k výdělku. Své finance budete brzy potřebovat pro naplánované účely.

Nejlepší den: 12. 1.
Nejhorší den: 11. 1.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Ve financích by vám měl být osud, a hlavně Mars ve Střelci, nakloněný. Díky spolupráci s mnohými kolegy se rychle posouváte vpřed. Na pracovišti panuje sociální rovnost a vy se nemusíte starat o správné ohodnocení svých zásluh. Jedná se o čas velmi příznivý pro investice.

Nejlepší den: 14. 1.
Nejhorší den: 12. 1.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

V rodině se cítíte dobře. Nikdo po vás nežádá žádné výjimečné výkony, a proto se vám doma dýchá volně. Jste náhle jako bez olověného závaží. Vaše koncentrace je doma výborná, proto je vhodné se vzdělávat, číst kvalitní knihy a studovat duchovně – filozofické spisy.

Nejlepší den: 15. 1.
Nejhorší den: 16. 1.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Mohou vám vadit příbuzní, kteří vydělávají mluvením a jejichž přínos pro společnost je dle vás nulový. Snažíte se jim nyní vyhýbat. Oni si vás ale vyhledávají a obtěžují svými myšlenkovými traktáty. Berou vám čas a dokážou vás přivést do stavu nepříjemného varu.

Nejlepší den: 11. 1.
Nejhorší den: 13. 1.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Vaše rodina vás nyní nesmírně podporuje. Jde o čas, ve kterém se najdou sluneční jedinci, kteří velkoryse podpoří vaše nápady. Doma se vám budou věnovat jako významné osobě. S členy rodiny fungujete povětšinou na přátelské bázi, se známými se zase intelektuálně obohacujete.

Nejlepší den: 10. 1.
Nejhorší den: 15. 1.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Pracovně jste na výsluní a dostáváte nabídky, které jste vždy toužili získat. Mars procházející znamením Střelce ukončuje váš dvouletý pracovní cyklus. Jste na vrcholu jednoho ze svých pracovních období a brzy budete pociťovat zadosti učinění z ukončení dlouhé náročné práce.

Nejlepší den: 14. 1.
Nejhorší den: 12. 1.

Zdroj: E.M.A. Europe