Beran

21. 3. – 20. 4.

Rodina vás může kontrolovat, jestli příliš nerozhazujete. Můžete se dočkat i přísných soudů za to, že neumíte myslet na budoucnost. Za pomoci Merkuru ve Vahách je zapotřebí peníze šikovně vydělata okamžitě je svěřit osobě, která dokáže obnos nechat ležet na účtu.

Nejlepší den: 18. 9.
Nejhorší den: 13. 9.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Ve financích jste naprostá jednička. V případě, že vidíte výhodnou nabídku čehokoliv, tak nelitujete i velkých obnosů a nakoupíte onu věc do zásoby. A to i v případě, že ji momentálně moc nepotřebujete. Hlouposti vnucované reklamou si ale naopak snadno odepíráte.

Nejlepší den: 15. 9.
Nejhorší den: 16. 9.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Podaří se vám najít směr, kterým se pracovně chcete ubírat. I když třeba hned nebudou vidět jasné výsledky, vy již budete mít vnitřní jistotu a potřebné soustředění k práci. Dočkáte se ovací od klientů a nakonec i kolegové uznají vaše výsledky, hvězdy vám přejí!

Nejlepší den: 19. 9.
Nejhorší den: 17. 9.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Můžete se těšit na práci, která je nesmírně inspirující, a to navíc po boku velmi vzdělaných lidí. Potvrdíte si také své rezervy. Bude záležet jen na vás, jestli se postavíte do opozice a budete dělat, že všechno umíte lépe, anebo se s pokorou necháte druhými poučit.

Nejlepší den: 14. 9.
Nejhorší den: 15. 9.

Lev

23. 7. – 22. 8.

V pracovní sféře v tomto období zjišťujete, že se potřebujete věnovat více zakázkám najednou. Nejste si ale jisti, zda za všechny zakázky dostanete řádně zaplaceno. Milí Lvi, nakonec ale budete příjemně překvapeni, že s placením nebude žádný velký problém.

Nejlepší den: 17. 9.
Nejhorší den: 19. 9.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Partnersky vás již nebude trápit Venuše ze znamení Vah, protože už minulý pátek přešla do znamení Štíra, které je k vám nyní spřízněné. Potřebujete hodně komunikovat, zejménao studijních a životních plánech vašich dětí. Jestliže děti nemáte, tak na tom můžete nyní zapracovat.

Nejlepší den: 18. 9.
Nejhorší den: 14. 9.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

V tomto čase se pokuste v partnerství mluvit úplně o všem. Jestliže máte pocit, že jste kvůli partnerství nedostali šanci na kvalitní vzdělání, řekněte to svému protějškovi a začněte to právě nyní dohánět. A to bez ohledu na vnější překážky, věk a různé jiné okolnosti.

Nejlepší den: 15. 9.
Nejhorší den: 18. 9.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Vliv Venuše ve vašem znamení způsobuje, že přichází vhodná doba pro uzavření manželství, vyznání lásky, případně i pro rozvod a následné zveřejnění nového vztahu, který je plný lásky a porozumění. Jste zamilovaní a dokážete najít kompromis v každém partnerském modelu.

Nejlepší den: 13. 9.
Nejhorší den: 15. 9.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

V rodinných záležitostech čerpejte sílu, stejně jako ostatní ohnivá znamení, z Uranu ve znamení Býka. Můžete být doma více hraví, tvořiví, bezstarostní. Bude dobré, pokud svůj přebytečný čas a energii věnujete dětem, starým příbuzným či přepracovaným členům rodiny.

Nejlepší den: 16. 9.
Nejhorší den: 17. 9.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

V rodině se cítíte velice bezpečně. Jedná se o stálou přízeň planety Saturnu, který se již dlouhodobě pohybuje vaším znamením. Máte tedy fantastické předpoklady pro posílení vztahů k rodičům, dětem a příbuzným obecně, je viditelné, jak jste vůči nim obrovsky velkorysí.

Nejlepší den: 14. 9
Nejhorší den: 16. 9.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Můžete se radovat z práce, která je spíše intelektuální. Pravděpodobně se vám do ní nebude nejprve chtít, ale nakonec zjistíte, že vás vlastně baví. Budete méně sami, obklopeni společností. Nevylučuje se častější cestování za prací, takže se nudit rozhodně nebudete.

Nejlepší den: 19. 9.
Nejhorší den: 13. 9.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Venuše, patronka lásky, se nyní nachází ve znamení Štíra a až do 6. října bude tímto znamením procházet. Můžete se tedy připravit na pořádnou milostnou jízdu. Vše je dovoleno a případné přestřelky proti bontonu vám budou rychle odpuštěny.

Nejlepší den: 18. 9.
Nejhorší den: 14. 9.

Článek vyšel v časopise Vlasta č. 37 z 8. 9. 2021.