Beran

21. 3. – 20. 4.

Kariéra není momentálně tím, co byste označili za číslo jedna, přednost dáváte rodinným záležitostem a adventu. Můžete prožít pohodový týden plný nevšedních zážitků. Vyrazte si mezi lidi, s nimiž se dokážete uvolnit a odpočinout si od shonu, relax zapůsobí blahodárně.

Nejlepší den: 3. 12.

Nejhorší den: 30. 11.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Toužíte sdílet s ostatními vše příjemné a hezké, což v rodině padá na úrodnou půdu. Problémem jsou ale domácí povinnosti, ze kterých se máte chuť vyvléknout. Neptun v Rybách vábí spíše k pohodlí a požitkům a způsobuje, že máte tendenci unikat tam, kam vás táhne srdce.

Nejlepší den: 2. 12.

Nejhorší den: 4. 12.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Čekají vás úspěchy nejen v zaměstnání, ale i v partnerském vztahu, přičemž v obou případech zabodujete svou srdečností. Odložíte totiž punc nepřekonatelných diskutérů a vyhnete se všem malicherným třenicím o nedůležitých věcech. Energii věnujete zdravému kompromisu.

Nejlepší den: 28. 11.

Nejhorší den: 1. 12.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Všichni lidé si zaslouží lásku a ani vy ji v těchto dnech rozhodně nebudete odmítat. Pokuste se být méně rezervovaní a může se na vás usmát skutečné štěstí. Vyjděte do společnosti a mějte oči otevřené, abyste ho nepropásli. Venuše v opozici Marsu vás obdaří dobrým instinktem.

Nejlepší den: 4. 12.

Nejhorší den: 29. 11.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Příval lásky vás začátkem prosince zasahuje jako lavina a přítomnost milované osoby ve vás probouzí touhu udělat něco výjimečného. Pro opačné pohlaví jste magnetičtí a není problém se do vás zamilovat. Mějte se na pozoru před závistivci, kterým to bude vadit.

Nejlepší den: 30. 11.

Nejhorší den: 3. 12.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Jste plni vitality, šarmu a duševní pohody, také máte šanci dostat fůru dobrých zpráv. Situace v zaměstnání lichotí vašemu sebevědomí a možná přiletí i nějaké penízky navíc, což vám před Vánoci přijde vhod. Uděláte pak radost nejen partnerovi a dětem, ale i sobě.

Nejlepší den: 1. 12.

Nejhorší den: 28. 11.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Pro milostnou chvilku si sice čas s partnerem najdete, ale celkově teď budete rodinu trochu zanedbávat. Máte pocit, že dozrál správný čas pro týmové úkoly v zaměstnání a měly by být ještě před novým rokem přivedeny do finále. Víte, že iniciativa se vám vyplatí.

Nejlepší den: 3. 12.

Nejhorší den: 2. 12.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Milí Štíři, čeká vás skvělý týden, ve kterém budete nabiti energií a skvělá forma vás jen tak neopustí. Můžete toho využít například při přestavbě domova, kde můžete uplatnit své praktické dovednosti. Investujte a nakupujte vše, co udělá vaše hnízdečko hezčím.

Nejlepší den: 28. 11

Nejhorší den: 30. 11.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

V těchto dnech sice neoplýváte přílišným dobyvatelským talentem a svůdnými gesty, ale dokážete opačné pohlaví zaujmout svými pracovními úspěchy. Hravě zvládáte řešení složitých úkolů a na pracovišti k vám vzhlíží nejedny obdivné oči, jež vám hodlají projevit sympatii.

Nejlepší den: 2. 12.

Nejhorší den: 29. 11.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Momentálně si vy sami můžete být největším nepřítelem, protože máte tendenci brát vše příliš osobně. Snažte se být k protějšku tolerantní a své šípy otevřenosti raději zasuňte do toulce. Venuše v opozici Marsu vás také nabádá, abyste nepodnikali žádná milostná tažení.

Nejlepší den: 4. 12.

Nejhorší den: 3. 12.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

V prosinci budete zvýšeně alergičtí na lidskou hloupost a odmítáte ztrácet čas prázdnými debatami. V zaměstnání máte pocit, že vás zdržují jedinci, kteří vůbec nerozumí praktickým obchodům a vystupují trochu bláznivě. V rodině vás může překvapit nějaká hezká zpráva.

Nejlepší den: 1. 12.

Nejhorší den: 2. 12.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Stejně tak jako vaši zvěrokruhoví vodní sousedé Raci máte nyní velký náboj zaujmout protějšek. Jste odzbrojující ve svém sebe vyjadřování a v oblasti tvůrčích nápadů vám svítí zelená. Všechno, co teď díky své iniciativě vytvoříte, se vám s úrokem vrátí jako uložené úspory.

Nejlepší den: 30. 11.

Nejhorší den: 28. 11.

Zdroj: E.M.A. Europe

Související články