Beran

21. 3. – 20. 4.

Tento týden vám přináší dobrou vůli i dost sil na přípravu silvestrovských plánů a představ tak, aby byly zdárně dovedeny do konce. Může se jednat i o netradiční řešení bydlení, čímž své nejbližší překvapíte. Budou chtít být také užiteční, dejte každému samostatný úkol.

Nejlepší den: 1. 1.

Nejhorší den: 27. 12.

Býk

21. 4. – 21. 5.

V tomto svátečním čase se vaši přátelé dostanou nečekaně do svízelných problémů. Vědí však, že vám mohou plně důvěřovat, takže vám svěří tajemství, které dosud bedlivě střežili několik týdnů. Neváháte ani vteřinu a podáte jim pomocnou ruku. Od toho tu pro ně jste!

Nejlepší den: 29. 12.

Nejhorší den: 28. 12.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

V těchto dnech se pokoušíte o maximální angažovanost a chcete pomáhat, kde to jde. Poskytujete oporu svým blízkým i lidem v okolí, kteří jsou v tíživé situaci. Merkur v kvadratuře s Venuší ve vás rozdmýchává silnou aktivitu. Dokažte ji nejenom slovy, ale i činy.

Nejlepší den: 31. 12.

Nejhorší den: 26. 12.

Rak

22. 6. – 22. 7.

V čase volna vám bude celý svět ležet u nohou. Budete zářit štěstím a spokojeností, což se odrazí nejen ve vašem pracovním životě, ale také v tom milostném. Prostě se zadaří na všech frontách a pokud jste byli před svátky ještě nezadaní, právě nyní se tento stav může změnit!

Nejlepší den: 27. 12.

Nejhorší den: 28. 12.

Lev

23. 7. – 22. 8.

O letošních svátcích si najdete dostatek času na to, abyste důkladně zvážili další postup, kdy se vám nabízí lákavá možnost přejít do nového zaměstnání. Někdy se opravdu vyplatí zariskovat, ale musíte se rozhodnout správně! Vidina většího zisku nemusí být vždy to pravé.

Nejlepší den: 30. 12.

Nejhorší den: 31. 12.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Okolí vás bude nesmírně obdivovat, protože dokážete doslova zázraky. Vaše manuální zručnost bude den ode dne větší, takže zastanete i takovou práci, o níž se vám nikdy ani nesnilo. To se nyní projeví hlavně na silvestrovské výzdobě, kdy všichni žasnou nad vaší kreativitou.

Nejlepší den: 29. 12.

Nejhorší den: 1. 1.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Uděláte rázný konec jedné dlouholeté známosti. I když jsou svátky a nechtěli jste si je kazit, dojde vám trpělivost s nezodpovědným chováním jistého člověka, kterého jste se dosud při každém průšvihu zastávali. Nyní jste pochopili, že se daný jedinec nikdy nepoučí. Nechoďte neustále kolem horké kaše, vezměte odvahu do hrsti a svěřte se svému sousedovi s jistou delikátní záležitostí. Je to člověk, který vám v této věci bude umět dobře, a navíc i nezištně poradit. Budete mu vděční za jeho slova podpory a pozvete ho na domácí svařák.

Nejlepší den: 28. 12.

Nejhorší den: 26. 12.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Po Vánocích máte větší prostor k přemýšlení a napadají vás stále větší pochybnosti o společném soužití s vaším protějškem. Všechno vypadá jinak, než jste si původně představovali, ale nakonec budete přece jen překvapivě potěšeni. Vynasnažte se získat větší nadhled.

Nejlepší den: 31. 12.

Nejhorší den: 29. 12.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Nechoďte neustále kolem horké kaše, vezměte odvahu do hrsti a svěřte se svému sousedovi s jistou delikátní záležitostí. Je to člověk, který vám v této věci bude umět dobře, a navíc i nezištně poradit. Budete mu vděční za jeho slova podpory a pozvete ho na domácí svařák.

Nejlepší den: 1. 1.

Nejhorší den: 27. 12.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

I když je retrográdní Merkur od 29. 12. ve vašem znamení a všeobecně teď nepřeje ziskům, vás finanční krize jen tak nezaskočí. Na cestě máte totiž peníze, s nimiž už budete umět správně naložit. Nejlepší bude utratit je za zimní dovolenou s vaší rodinou nebo přáteli.

Nejlepší den: 27. 12.

Nejhorší den: 30. 12.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Přes vánoční svátky brzy pochopíte, že váš partner toho má na krku opravdu dost. Nezbývá nic jiného, než abyste se mu snažili trochu víc pomáhat. On se vám pak zase na oplátku může víc věnovat. Svoláte rodinnou radu a požádáte i ostatní členy rodiny, aby se zapojili.

Nejlepší den: 26. 12.

Nejhorší den: 30. 12.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Mezi svátky se zcela nečekaně ozve nemoc v rodině. Nebude to nic vážného a společnými silami a s lehkostí tuto překážku překonáte. Můžete se pak všichni společně těšit na pěknou a odpočinkovou silvestrovskou párty v kruhu rodiny a nejbližších přátel. Užijte si to!

Nejlepší den: 29. 12.

Nejhorší den: 31. 12.

Zdroj: E.M.A. Europe

Související články