Pestrobarevný šátek nebo huňatá šála

Omotat si něco divokého kolem krku se v zimě přímo nabízí. Velkoformátové šátky můžete uvázat na desítku zajímavých způsobů nebo si je po vzoru Francouzek uvázat kolem hlavy a nechat cípy volně splývat. Huňaté pletené šály vás v zimě zahřejí, stejně tak atraktivní plédy. Pokud jsou lemované třásněmi a střapci nebo pošité korálky, o to více rozbijí jednolitou tmavou plochu.

Čtěte také

Delší top a vyšší boty a legín se není třeba bát

Čtěte také

Legíny nejsou zdaleka jen pro mladší ročníky. Jen se je musíte naučit nosit

Pončo nejen na zahřátí

Když uhodí silné mrazy, přes kabát si klidně navlékněte indiánské pončo. Pokud je kabát áčkového střihu a vy chcete proporce zachovat, použijte přes pončo pásek. Je-li součástí kabátu, klidně ho vytáhněte z poutek a opásejte všechny kousky svrchu. Výrazný opasek bude slušet i samotnému kabátu, můžete si pořídit pár různorodých širokých pásků do zásoby a střídavě je obměňovat a ladit s botami nebo kabelkou.

Čtěte také

Šaty, Monsoon

Čtěte také

Šaty, které zalichotí každé postavě. Na věku nesejde ani v délce sukně

Nechte vykukovat rolák

Pod kabát s klopami noste huňaté svetry se spadlým rolákem, mikiny s velkou kapucí nebo s vysokým stojáčkem, ideálně v jásavých barvách. Můžete si v nich schovat i bradu a na hlavu narazit třeba klobouk tón v tónu. S rolákem můžete vyladit i pletenou čepici, když bude mít odepínací bambuli, můžete si s barevným laděním dál vyhrát. Podobně to budete mít s rukavicemi.  

Čtěte také

Tlusté svetry jsou trendem letošního roku

Čtěte také

Svetr jako od babičky: Na podzim frčí plastické pletené vzory

Barevný popruh napříč

Pořiďte si moderní XXL ledvinku s širokým a dlouhým popruhem, abyste ji mohla nosit namísto kabelky. Tu samou službu nabízí i messenger s atypickým a nejlépe vyměnitelným popruhem. Když je venku tuhá zima, že masivní šperky nemají šanci vyniknout, miniaturní kabelky a ledvinky suplují jejich funkci.  

Čtěte také

S čím kombinovat kalhotovou sukni?

Čtěte také

Myslíte si, že vám kalhotová sukně nesluší. Nesmysl, jen ji musíte umět nosit

Rozdíl délek

Dříve módní diktát velel: zpoza dlouhého kabátu nesmí nic vykukovat! Ale dneska? Právě hra s rozdílnými délkami je na pořadu dne. Klidně si oblékněte kabát pár čísel pod kolena a k němu barevné šaty do půli lýtek, těch pár viditelných centimetrů sehraje v konečném vyznění roli. Pokud jde o šaty s dlouhým rukávem, vyberte si ty, které mají extravagantní manžety nebo zakrývající dlaně, opět půjde o ležérní ozdobu černého kabátu.

Čtěte také

Vyberte si modely, které jsou nadčasové

Čtěte také

Úplet je věčný. Vyberte si pohodlné šaty, které zahřejí a navíc zůstanete sexy