Kimono dlouhé do půli lýtek nebo klidně ke kolenům můžete uvázat křížem a přepásat, pak ho unosíte i na holé tělo místo šatů. Slušet vám budou atraktivní barvy a vzory, doplnit je stačí jednoduchými páskovými sandálky nebo subtilními střevíčky. Když si vyčešete vlasy a přidáte i nějaký výraznější letní šperk, třeba visací náušnice, dáte vzniknout nádhernému letnímu outfitu.

Čtěte také

Plavky pro boubelky

Čtěte také

Plavky pro boubelky ve slevách. Sáhnete po tankinách, nebo po těch vcelku?

Přes kalhoty

Dříve se rozevláté kimono kombinovalo maximálně s úzkými kalhotami, dnes je trend trochu jiný. Kimono skvěle doplní i široké ležérní nohavice až na zem. Pod něj si můžete obléknout jednoduché tělové nebo bílé tílko. Kimono schová případné drobné nedostatky postavy a vy budete velmi trendy.

Čtěte také

Krásné, ale i praktické

Čtěte také

Vyrážíte na dovolenou nebo k vodě? K plavkám přibalte slamák, pareo a žabky

Ke kratičkým šortkám

Jestliže vám proporce nebo povislá kůže či celulitida nedovolí nosit v létě krátké šortky samostatně, s kimonem si je budete moct dopřát. Stačí si ho obléknout přes jen tak na volno, decentně zakryje vaše stehna zezadu a nechá je při chůzi vykukovat jen tak sporadicky, nenápadně. Nosí se i přes zkrácené legíny, které jsou velmi pohodlné, a za jiných okolností byste v nich ven kromě běhu asi nevyrazila. Ovšem kimono to jistí.

Čtěte také

Co všechno se musí vejít do vaší kabelky?

Čtěte také

Velká kabela! Alespoň jednu potřebuje každá z nás. Kterou si vyberete?

K vodě

Cestou na pláž se můžete uvolnit a přehodit si kimono přes plavky jen tak, na holé tělo. Kimono rafinovaně zakryje problémové partie, kvůli kterým se v plavkách cítíte nesvá. Na koupaliště se více hodí provedení síťované, háčkované či s krajkou. Luxusní saténové kousky využijte spíše do města.

Čtěte také

Holíte se nebo ne?

Čtěte také

Chlupaté nohy i podpaží. Vrací se trend, který vyvolává emoce. Co je normální?