Oslavenkyně Iva Kubelková (45): V sukni a lodičkách ji na ulici nepotkáte!

Andrea Machajdíková | 8. 5. 2022

Jedna z nejkrásnějších Češek dnes slaví, a to hned na druhou. Jednak jako dvojnásobná matka slaví Den matek, ale také narozeniny. A to rovnou půlkulatiny. Napadlo by vás, že je krásné Ivě už pětačtyřicet? 

Všestranně talentovaná

Iva Kubelková patří mezi ty nemnohé jedince, kteří dostali do vínku talent snad na všechno. Má za sebou velmi úspěšnou kariéru modelky, ve které i po čtyřicítce stále pokračuje, moderuje, umí zpívat, hrát a malovat a v neposlední řadě musíme zmínit i to, že je neskutečně krásná a milá. Její dvě dcery už něco po talentované mamince zdědily. Obě rostou do krásy a pomalu se začínají dostávat i do světa modelingu.

Osobní vs. pracovní

Jak už to u modelek bývá, je také Iva dlouhá léta úzce spjatá se světem módy. Rozhodně ovšem neplatí, že by každá modelka měla skvělý vkus a vytříbený styl. V případě Ivy je to tak, že rozhodně nepatří mezi módní influencerky, ale zároveň ani nedělá žádné výrazné módní přešlapy. Její šatník je vyvážený, nadčasový a pro mnohé velmi inspirativní. Pojďme se podívat, co v něm převládá.

Marek Vašut slaví 62. narozeniny! Proč se filmový Pažout nikdy neoženil?
Vztahy

Marek Vašut slaví 62. narozeniny! Proč se filmový Pažout nikdy neoženil?

Iva už několikrát v rozhovorech přiznala, že v šatech nebo sukni ji v civilu potkáte jen velmi zřídka. Ve volném čase dává přednost ležérně sportovnímu stylu, kterému dominují úzké džíny či kalhoty, jednobarevná trička, kožené bundičky a tenisky. V takovém outfitu se cítí nejlépe. Co se týče barev, tak i tam se drží poměrně při zemi. Nejraději má tělové odstíny a klasickou kombinaci černé a bílé.

Jenže Iva je akční žena, která neustále střídá moderování v televizi s uváděním různých akcí a velmi často také zdobí společenské události. A tam by pochopitelně v džínech a teniskách neobstála. Za pomoci stylistů tak nejčastěji obléká šaty, které dokonale kopírují její záviděníhodné křivky. V televizi se objevuje v různě barevných pouzdrovkách, na večerní události volí dlouhé šaty, kterým často dominuje výstřih. Ten však nekombinuje s vyzývavým střihem šatů, takže i velmi hluboký působí elegantně.

Sečteno, podtrženo – Iva je svá! Je evidentní, že ať už se jedná o outfit na běžné nošení, nebo na pracovní či společenskou příležitost, je pro ni stěžejní, aby se v něm cítila maximálně komfortně a sebejistě.


Instagram Ivy Kubelkové

Včera oslavil 80! Petr Janda o spokojeném manželství: Umíme si odpouštět
Rozhovory

Včera oslavil 80! Petr Janda o spokojeném manželství: Umíme si odpouštět

Tagy Den matek Instagram Iva Kubelková šaty