Svetr a šála tón v tónu

Zelená je krásná barva a v základním odstínu sluší téměř všem. Khaki už je trochu problematická, stejně tak i světlounce zelená, ale tahle smaragdová kráska oslní na zrzkách, blondýnkách i brunetkách. Nádherně také ladí s velmi moderní modrošedým přelivem. Oblékněte si třeba přízový zelený svetr, kolem krku omotejte šálu ve stejném odstínu, aby vršek nepůsobil příliš submisivně. Pokud chcete zazářit ve společnosti, přiberte do party vícevrstevnou šifonovou sukni a zelené lodičky, chcete-li poutat pozornost trochu méně, nasoukejte se do černé pouzdrové sukně a obujte si šněrovací kozačky do půli lýtek.

Čtěte také

Letošní móda přeje pohodlí... Chtělo by se říci, že opět

Čtěte také

Zašněrujte a hurá ven! V robustních kozačkách na náledí neuklouznete

Pončo a široké nohavice

Pončo je samo o sobě unikátní. Skryje vše potřebné, přitom je trendy a o nositelce vypovídá jen to, že má vkus a jde s módou. Když dáte ponču vyniknout v duelu s černou, nešlápnete vedle. Stejně tak zafunguje zelená na obyčejném topu s dlouhým rukávem, přes který si obléknete dlouhou vestu nebo svetr se zkráceným rukávem.

Čtěte také

Obrázek Vlasta.cz

Čtěte také

Stylová ofina podle herečky Halle Berry. Spolehlivě vás omladí!

Kozačky pro odvážné

Každá na to nemá odvahu, a některá možná ani peníze. Luxusní zelené kozačky na jehlách jsou raritou samy o sobě. Když si do nich zastrčíte černé úzké kaliopky, slim džíny nebo legíny, k nim pak vyladěný zelený svetr a přes něj černé pončo, bude to pecka. Dlouhé rukávy svetru budou nenásilně ladit s kozačkami a černá barva dá kombinaci zelené vyniknout. Podobně fungují i další doplňky, jako je kabelka nebo ledvinka přes rameno, klobouk či rukavice.

Čtěte také

Kabátek buklé

Čtěte také

Buklé nás neopustí! Jak nosit kousek, co se vrací poněkolikáté ve vašem životě?