Sport, sport, sport…

Já sama miluji saka, která jsou už sama o sobě ozvláštněná sportovními prvky. Ať už se jedná o ležérně ohrnuté rukávy, kdy hraje prim podšívka, výrazné kapsy, lemy a lampasy nebo třeba sportovní stojáček místo typické klopy. Takové sako můžete obléknout i ke sportovním šortkám nebo kratší sukni, džínám se spadlým pasem i ke cullotes kalhotám s puky a manžetami. Perfektně ho vyladí klasická bílá košile a sneakersky.

Čtěte také

Áčková sukně

Čtěte také

Bez sukně se neobejdete po celý rok. Po padesátce vsaďte na áčkový střih

V délce pod zadek

Pokud vás sportovní móda nebaví nebo nejste vyloženě sportovní typ, sáhněte letos na podzim po saku v prodloužené délce. Může být lehce projmuté nebo střižené rovně, záleží jen na vás, v jakém střihu se budete cítit dobře. Pokud máte větší zadeček a silnější stehna, nebojte se sako přepásat. Zvýrazníte tak možná typicky ženské křivky, ale v rovném střihu byste si zbytečně přidala „nahoře“ a celkový dojem v duchu „almara“ by vám neprospěl.

Čtěte také

Džínová košile

Čtěte také

Džínová košile znovu na scéně! Prohrábněte skříně a dejte jí znova šanci

Proporce to jistí

Jste-li hrdou majitelkou klučičí figury a budete si vybírat nové sako, i vy věnujte pozornost proporcím. Na spodním objemu vám přidá třeba zadní vyšší rozparek, nařasení v pase nebo áčkový střih pod zadek a jednoduchý pásek. Velkým hitem je letos pestrobarevný potisk. Na celé čáře vítězí káro, ale zaujmete i v květovaném modelu nebo abstraktním potisku ve stylu art deco.

Čtěte také

Orlando Bloom

Čtěte také

Culík pro muže: Jaké frčí a jak je učesat? Jako Biser Arichtev či Orlando Bloom

Vrstvěte a zase vrstvěte

Naštěstí už dávno neplatí, že by zpoza saka nemělo nic vykukovat. Naopak, delší tunika, košile nebo přízový svetřík může být o pár délek delší než sako, bude to působit velmi trendy. Stejně tak i okázalé a delší manžety rukávů vrstev pod sakem. Vyberete-li si over size střih saka, můžete si k němu obléct obří huňatý rolák a široké volné kalhoty.

Čtěte také

Masivní sandálky

Čtěte také

Bolavé nohy? Inspirujte se muži a noste masivní sandály. Jsou pohodlné a trendy