O vrstvení píšeme často. Je to ideální styl oblékání do chladnějšího počasí, ale vrstvit oblečení můžete i v létě, jen z nějakých méně hřejivých materiálů. Oblečení ve slupkách má tu velkou výhodu, že když se trochu oteplí, máte vždycky co sundat, a naopak.

Čtěte také

Čepice s bambulí

Čtěte také

Čepici s bambulí se nebojte nasadit i v padesáti. Nebo ji vyměňte za debilku

Jak navrstvit mix stylů

Že se kostkovaný kabát ve skotském duchu a džínová hippies košile tlučou? Kdepak, nepřemýšlejte v zajetých konvencích. Když si obléknete džínovou košili přes bavlněný rolák, trochu ohrnete rukávy a zvednete límeček, už takhle dáte dohromady hezký a ležérní outfit. Kabát z trochu jiného ranku je pak třešničkou na dortu. K takovému oblečení se hodí manšestráky stejně jako kamaše, korunu nasadíte masivními kanadami nebo naopak uberete na síle a model zjemníte jednoduchými kotníkovými kozačkami a elegantní kabelkou.

Čtěte také

Rolák

Čtěte také

Rolák nesmí kousat, škrtit ani stahovat. Když to vychytáte, budete ho milovat

Pléd nebo košilová bunda

Velmi zajímavá je třeba kombinace košilové bundy, retro halenky a plisované sukně. Přes košilovou bundu můžete obléknout péřovou vestu a v případě nutnosti ji svléknout. Výborný na vrstvení je hebký pléd, který můžete nosit přes nebo si ho jen omotat kolem krku jako šálu podle počasí.

Čtěte také

Jak sladit letní sukni s podzimním sakem

Čtěte také

Jak nosit letní kousky v zimě? Sukně i krátké kalhoty kombinujte s kozačkami!

Hlavně ležérně

Krásně se vyjímá také bílá košile prodloužené délky s širokými manžetami, přes kterou si můžete obléknout buď krátký svetřík, nebo naopak dlouhý kardigan s páskem. Navrch jen naducanou bundu a jde se. Velmi trendy jsou také různé kapuce, ideální je, když vám z precizně střiženého kabátu s velkými klopami vykukuje kapuce trička, která je napůl schovaná v mohutnější kapuci od mikiny. Funguje i krátký bomber, lacláče a svetr zastrčený dovnitř kalhot, vykasaný na bocích. Pohrát si můžete také s délkou rukávů, vyhrnout si rukávy péřovky a dát vyniknout svetru je odvážné, ale efektní.

Čtěte také

Vysoké kozačky

Čtěte také

Nejvyšší z nejvyšších. Kozačky, ve kterých vám letos opravdu nebude zima