Jaromír Jágr a sedm jeho žen. K oltáři se nedostala žádná

Petra Šmídová | 16. 11. 2022
S Nicol Lenertovou
Hokej je tvrdý sport a o zranění zde není nouze
S Innou Puhajkovou

Přestože slavná hokejová osmašedesátka oslavila v únoru tohoto roku už padesáté narozeniny, do chomoutu, ani role otce se nijak nežene. Dle svého mínění má, jakožto muž, na podobné věci stále ještě čas. Které slavné krásky si s Jaromírem Jágrem marně malovaly budoucnost? A která modelka či moderátorka, pro něž má dle všeho Džegr největší slabost, byla vaší favoritkou? 

1. Iva Kubelková

První oficální přítelkyní, která se po boku hokejové hvězdy objevila, byla modelka Iva Kubelková. Dohromady se dali v roce 1996 po Ivině úspěchu v soutěži krásy, kde skončila druhá za Petrou Minářovou. Jaromír si to tehdy k modelce nakráčel, do ruky jí vtiskl papírek s telefonním číslem a se slovy, ať mu zavolá, se zase odporoučel. Iva však byla pohotová a odpověděla, že klukům nevolá. To Jágra nejspíš šokovalo a ihned si ho získala. Byli spolu dva roky. V roce 1998 s ním prožívala jeho největší úspěch, a to vítězství na OH v Naganu. Ve stejném roce se pak rozešli. Nyní je Iva Kubelková už dvacet let šťastná v náručí o devatenáct let staršího George Jiraska, s nímž má dvě dcery. Věnuje se modelingu, hraní, moderování a zpěvu.

Zdroj: Youtube

2. Nicol Lenertová

Po Kubelkové Jágr zabrousil mezi televizní moderátorky a jeho prvním úlovkem se stala Nicol Lenertová. Poznali se ve Strakonicích během natáčení a dohromady se dali ve stejném roce, kdy Jágr ukončil vztah s Kubelkovou. Ovšem vzhledem k tomu, že se Jaromír vrátil hrát do Ameriky a Nicol měla práci v Česku, vztah ukončili po pár měsících. V roce 2002 Nicol odešla z televize a žila v USA a Kanadě. Po návratu se věnovala modelingu, moderovalal, napsala knihu a zkoušela prorazit i jako zpěvačka. Se sportovním manažerem Jaroslavem Kalátem má dva syny a nedávno se provdala za o devětadvacet let staršího podnikatele Viliama Siveka.

Polské pirohy: Zkuste ty tradiční s masem a zelím, ale i dýňové s tvarohem
Recepty

Polské pirohy: Zkuste ty tradiční s masem a zelím, ale i dýňové s tvarohem

3. Andrea Verešová

Slovenskou modelku potkal Jágr na bratislavském tenisovém turnaji v létě 1999. Nejdříve se jen tak oťukovávali, jako oficální pár začali vystupovat až začátkem roku 2000. Oba šli do vztahu po hlavě. Andrea se dokonce na čas vzdala modelingu a odletěla za Jágrem do Ameriky. Prožili spolu čtyři krásné roky. Rozchod byl však bouřlivý. Modelka, která se díky Jágrovi dostala do Česka, kde už zůstala, ale litovat nemusela. V roce 2007 se totiž vdala za právníka Daniela Volopicha a má s ním dceru a syna. Kromě modelingu se dnes věnuje moderování, sociálním sítím, které jí obstojně sypou, a zkoušela štěstí i coby herečka.

4. Lucie Borhyová

V roce 2004 po modelce hokejista opět zalosoval mezi nováckými moderátorkami a vybral si tu, která se těšila největší divácké oblibě - Lucii Borhyovou. Románek se dvojice snažila udržet v tajnosti. Paparazzi fotografové si však na Jaromíra počíhali a přistihli ho, jak v noci přelézá plot, aby se ke své lásce dostal. Vztah ale neměl dlouhého trvání. Dnes má Lucie Borhyová dvě děti, s řeckým podnikatelem Nikem Papadakisem syna a s bývalým kolegou, sportovním moderátorem, Michalem Hrdličkou, dceru. Od roku 2017 pak randí s o deset let mladším právníkem Michalem Smečkou.

Keto dieta. Žádaná i zatracovaná. Dlouhodobě může způsobit zdravotní problémy
Hubnutí

Keto dieta. Žádaná i zatracovaná. Dlouhodobě může způsobit zdravotní problémy

5. Inna Puhajková

Dlouhých šest let se Džegr objevoval po boku modelky a sportovní reportérky Inny Puhajkové. Prozatím nejdelší Jardův vztah přežil Jágrovo působení v New Yorku, v ruském Omsku i návrat do NHL. Rozešli se v roce 2012. Štěstí poté Inna zažívala v náručí fotbalového obránce Petra Tlustého, nebo manažera a milovníka hokeje Jiřího Rákosníka. Ani jeden však nebyl tím pravým.

6. Veronika Kopřivová

Šestou oficiální partnerkou české hokejové legendy byla v letech 2015 až 2019 bývalá kadeřnice a finalistka České Miss 2012 Veronika Kopřivová. Přestože Jágr o mladé modelce několikrát prohlásil, že konečně našel tu pravou, i tento vztah ztroskotal. Svou vinu na tom mohla mít i Veroničina minulost (tančila u tyče v Německu), kvůli čemuž si na blondýnce bulvár několikrát s chutí smlsnul. Po rozchodu s hokejistou se Veronika dala dohromady s finalistou soutěže Muž roku Miroslavem Dubovickým, s nímž spolupracovala při focení oblečení pro svůj e-shop, a porodila mu dceru.

Skromný Keanu Reeves: Bohatství nosí v sobě. To, co má na účtu, posílá jiným
Příběhy

Skromný Keanu Reeves: Bohatství nosí v sobě. To, co má na účtu, posílá jiným

7. Dominika Branišová

Aktuální, sedmou, oficiální partnerkou je sedmadvacetiletá modelka Dominika Branišová, s níž se hokejista seznámil v jednom pražském baru, kterému tato kráska dělala manažerku. Dohromady se ale dali až po několika měsících. Přestože je Dominika mladší téměř o čtvrt století, věkový rozdíl nevnímá, a to fyzicky, ani mentálně. Po dvou letech vztahu má modelka jasnou představu o svatbě - chtěla by malý obřad někde na pláži, jen ona a ženich. Jaromír se na to ale zatím moc netváří. Uvidíme, zda nepolapitelný padesátník nakonec poklekne. Necháme se překvapit a dvojici držíme pěsti!

Zdroj: vlasta.cz wikipedia.cz TV Nova

Tereza Pergnerová a hitparáda Eso. Pamatujete si všechny moderátory?
Příběhy

Tereza Pergnerová a hitparáda Eso. Pamatujete si všechny moderátory?

Strečink každý den: Skryté benefity i jak s ním začít, aby krk a záda nebolela
Zdraví

Strečink každý den: Skryté benefity i jak s ním začít, aby krk a záda nebolela

Strašák jménem cukrovka. Jak se jí vyhnout a co prozradí, že už ji máte
Zdraví

Strašák jménem cukrovka. Jak se jí vyhnout a co prozradí, že už ji máte

Tagy hokej Inna Puhajková Iva Kubelková Jaromír Jágr Lucie Borhyová modeling Nicol Lenertová USA Veronika Kopřivová vztah