1. Iva Kubelková

První oficální přítelkyní, která se po boku hokejové hvězdy objevila, byla modelka Iva Kubelková. Dohromady se dali v roce 1996 po Ivině úspěchu v soutěži krásy, kde skončila druhá za Petrou Minářovou. Jaromír si to tehdy k modelce nakráčel, do ruky jí vtiskl papírek s telefonním číslem a se slovy, ať mu zavolá, se zase odporoučel. Iva však byla pohotová a odpověděla, že klukům nevolá. To Jágra nejspíš šokovalo a ihned si ho získala. Byli spolu dva roky. V roce 1998 s ním prožívala jeho největší úspěch, a to vítězství na OH v Naganu. Ve stejném roce se pak rozešli. Nyní je Iva Kubelková už dvacet let šťastná v náručí o devatenáct let staršího George Jiraska, s nímž má dvě dcery. Věnuje se modelingu, hraní, moderování a zpěvu.

2. Nicol Lenertová

Po Kubelkové Jágr zabrousil mezi televizní moderátorky a jeho prvním úlovkem se stala Nicol Lenertová. Poznali se ve Strakonicích během natáčení a dohromady se dali ve stejném roce, kdy Jágr ukončil vztah s Kubelkovou. Ovšem vzhledem k tomu, že se Jaromír vrátil hrát do Ameriky a Nicol měla práci v Česku, vztah ukončili po pár měsících. V roce 2002 Nicol odešla z televize a žila v USA a Kanadě. Po návratu se věnovala modelingu, moderovalal, napsala knihu a zkoušela prorazit i jako zpěvačka. Se sportovním manažerem Jaroslavem Kalátem má dva syny a nedávno se provdala za o devětadvacet let staršího podnikatele Viliama Siveka.

Čtěte také

Tradiční polské pirohy

Čtěte také

Polské pirohy: Zkuste ty tradiční s masem a zelím, ale i dýňové s tvarohem

3. Andrea Verešová

Slovenskou modelku potkal Jágr na bratislavském tenisovém turnaji v létě 1999. Nejdříve se jen tak oťukovávali, jako oficální pár začali vystupovat až začátkem roku 2000. Oba šli do vztahu po hlavě. Andrea se dokonce na čas vzdala modelingu a odletěla za Jágrem do Ameriky. Prožili spolu čtyři krásné roky. Rozchod byl však bouřlivý. Modelka, která se díky Jágrovi dostala do Česka, kde už zůstala, ale litovat nemusela. V roce 2007 se totiž vdala za právníka Daniela Volopicha a má s ním dceru a syna. Kromě modelingu se dnes věnuje moderování, sociálním sítím, které jí obstojně sypou, a zkoušela štěstí i coby herečka.

4. Lucie Borhyová

V roce 2004 po modelce hokejista opět zalosoval mezi nováckými moderátorkami a vybral si tu, která se těšila největší divácké oblibě - Lucii Borhyovou. Románek se dvojice snažila udržet v tajnosti. Paparazzi fotografové si však na Jaromíra počíhali a přistihli ho, jak v noci přelézá plot, aby se ke své lásce dostal. Vztah ale neměl dlouhého trvání. Dnes má Lucie Borhyová dvě děti, s řeckým podnikatelem Nikem Papadakisem syna a s bývalým kolegou, sportovním moderátorem, Michalem Hrdličkou, dceru. Od roku 2017 pak randí s o deset let mladším právníkem Michalem Smečkou.

Čtěte také

Keto dieta

Čtěte také

Keto dieta. Žádaná i zatracovaná. Dlouhodobě může způsobit zdravotní problémy

5. Inna Puhajková

Dlouhých šest let se Džegr objevoval po boku modelky a sportovní reportérky Inny Puhajkové. Prozatím nejdelší Jardův vztah přežil Jágrovo působení v New Yorku, v ruském Omsku i návrat do NHL. Rozešli se v roce 2012. Štěstí poté Inna zažívala v náručí fotbalového obránce Petra Tlustého, nebo manažera a milovníka hokeje Jiřího Rákosníka. Ani jeden však nebyl tím pravým.

6. Veronika Kopřivová

Šestou oficiální partnerkou české hokejové legendy byla v letech 2015 až 2019 bývalá kadeřnice a finalistka České Miss 2012 Veronika Kopřivová. Přestože Jágr o mladé modelce několikrát prohlásil, že konečně našel tu pravou, i tento vztah ztroskotal. Svou vinu na tom mohla mít i Veroničina minulost (tančila u tyče v Německu), kvůli čemuž si na blondýnce bulvár několikrát s chutí smlsnul. Po rozchodu s hokejistou se Veronika dala dohromady s finalistou soutěže Muž roku Miroslavem Dubovickým, s nímž spolupracovala při focení oblečení pro svůj e-shop, a porodila mu dceru.

Čtěte také

Keanu Reeves je jeden z nejcharismatičtějších holywoodských herců

Čtěte také

Skromný Keanu Reeves: Bohatství nosí v sobě. To, co má na účtu, posílá jiným

7. Dominika Branišová

Aktuální, sedmou, oficiální partnerkou je sedmadvacetiletá modelka Dominika Branišová, s níž se hokejista seznámil v jednom pražském baru, kterému tato kráska dělala manažerku. Dohromady se ale dali až po několika měsících. Přestože je Dominika mladší téměř o čtvrt století, věkový rozdíl nevnímá, a to fyzicky, ani mentálně. Po dvou letech vztahu má modelka jasnou představu o svatbě - chtěla by malý obřad někde na pláži, jen ona a ženich. Jaromír se na to ale zatím moc netváří. Uvidíme, zda nepolapitelný padesátník nakonec poklekne. Necháme se překvapit a dvojici držíme pěsti!

Zdroj: vlasta.cz wikipedia.cz TV Nova

Čtěte také

Tereza Pergnerová jako moderátorka reality show Vyvolení

Čtěte také

Tereza Pergnerová a hitparáda Eso. Pamatujete si všechny moderátory?

Čtěte také

Strečink

Čtěte také

Strečink každý den: Skryté benefity i jak s ním začít, aby krk a záda nebolela

Čtěte také

Diabetes

Čtěte také

Strašák jménem cukrovka. Jak se jí vyhnout a co prozradí, že už ji máte