Jiří Korn dnes slaví 73. narozeniny.

Jiří korn slaví třiasedmdesát! tanečními kreacemi strčí do kapsy i leoše mareše

Jestli na české hudební scéně někdo opravdu vyniká životním elánem, je to Jiří Korn. Přestože dnes slaví už třiasedmdesáté narozeniny, stále po pódiu pobíhá jako za mlada a publikum z něho šílí. Na koncertě Leoše Mareše, kde vystupoval jako host, dokonce vystřihl parádní taneček.

V pátek a sobotu došlo konečně na dva dlouho očekávané koncerty baviče Leoše Mareše. Kdo si je nenechal ujít, může potvrdit, že se populární moderátor díky celé řadě slavných hostů opět postaral o nezapomenutelnou show. A jednou z hlavních hvězd obou večerů byl právě dnešní oslavenec Jiří Korn. Zpěvák na pódium zaplněné O2areny předstoupil ve svém tradičně netradičním modelu, doplněném tmavými slunečními brýlemi a bekovkou, a zazpíval dojemnou píseň Jednou hůř, jednou líp. Z lehce zádumčivé nálady, která ve světélkující hale panovala, však fanoušky rychle dostal písní Žal se odkládá. Během ní totiž vokalista 4TETu nečekaně rozpohyboval boky a k tanečku přizval i samotného Mareše. Společná choreografie sklidila úspěch i uznání. Jirka Korn je zkrátka živoucím důkazem, že věk je jenom číslo.

Předčasný dárek k narozeninám

V neděli ráno pak moderátor na svém instagramovém účtu zveřejnil zprávu, kterou od někdejšího bigbíťáka obdržel. „Leoši, upřímný dík za ty dva přenádherné dny, které jsi mi daroval. Bylo to ohromné a velmi posilující. Hluboce se skláním před tvým smyslem pro humor a zábavu. Během koncertu jsem byl několikrát dojat a zároveň se smál jako blázen. Děkuji ti, že jsi!!! Jeden z mála se srdcem na pravém místě. Měj se báječně a ať ti vydrží tvá neutuchající energie. S úctou, Jirka Korn,“ napsal zpěvák s vděčností, pro něhož mohlo být vystoupení jakýmsi předčasným dárkem k dnešním narozeninám.

Čtěte také

Cate Blanchett je velmi krásná

Čtěte také

Filmová královna Alžběta Cate Blanchett slaví třiapadesát! Kam dala vrásky?

Málokdo ví, že kariéra Jiřího Korna odstartovala už v šedesátých letech se skupinou Rebels, v sedmdesátkách pak pokračovala v rámci kapely Olympic a teprve po skončení angažmá u Olympicu se vydal na sólovou dráhu. Pamatovat si ho ale můžeme také z úspěšného cyklu Možná přijde i kouzelník, se kterým své písně spojil v osmdesátých letech. Poslední roky je členem vokálního kvarteta 4TET. Hraje kulečník, a to na úrovni celostátního přeborníka, baví ho golf. Je potřetí ženatý, jeho vyvolenou se před pár lety stala o pětadvacet let mladší Renata Cieslerová.

Zdroj: osobnosti.cz, youtube.com, instagram.com

Čtěte také

Marek Vašut je český filmový a divadelní herec, fotograf a moderátor, role gangsterů si však střihl i v zahraničních snímcích.

Čtěte také

Marek Vašut slaví 62. narozeniny! Proč se filmový Pažout nikdy neoženil?

Brokolice obsahuje spoustu vitamínů

Lunární kalendář: ve středu jezte brokolici, v pátek pečujte o pleť

Měsíc ubývá ve Střelci. Překyselený organismus má nadměrnou spotřebu vápníku, proto si jej bere ze zubů a kostí. Zabraňte tomu správnou výživou a jezte brokolici.

Pondělí 16. 5.

Dnes v 6.13 nastane úplněk ve Štíru. Tím pádem se vám mohou více měnit nálady, tak s tím počítejte. Nedělejte si nic z případného smutku, nebude mít dlouhého trvání.

Úterý 17. 5.

Luna se přesouvá do Střelce ve 13.50. V posteli se ráno pořádně protáhněte, zlehka napínejte svaly, uvolní se klouby a napřímí páteř. Nechte si namasírovat tělo.

Středa 18. 5.

Měsíc ubývá ve Střelci. Překyselený organismus má nadměrnou spotřebu vápníku, proto si jej bere ze zubů a kostí. Zabraňte tomu správnou výživou a jezte brokolici.

Čtěte také

Léto je pro osvěžující koktejly jako stvořené

Čtěte také

Dnes je den koktejlů: Znáte nejslavnější filmové drinky? Zkuste je doma!

Čtvrtek 19. 5.

Luna se ve 14.02 přesouvá do Kozoroha. Pečujte o pleť a nehty. Napusťte si vanu, přidejte bylinky, na vhodné místo v koupelně postavte zapálenou svíčku a relaxujte.

Pátek 20. 5.

Měsíc se nachází v Kozorohu. Pečujte o pleť a nehty, jděte do bazénu. Každý nový den znamená nový začátek. Proto si pořádně promyslete, co byste chtěli změnit.

Sobota 21. 5.

Luna se přesouvá z Kozoroha do znamení Vodnáře ve 14.53. Nechte si udělat masáž nohou, případně celého těla, a ošetřit křečové žíly. Zkuste cvik, kdy si dáte na 5-15 minut nohy na zeď. Tato poloha oživuje tělo, mysl i ducha. Také jóga nebo podobné cvičení by vám mohlo pomoci. Základem je však jakýkoliv pohyb, třeba taková svižnější hodinová procházka.

Neděle 22. 5.

Měsíc ubývá ve Vodnáři. Je vhodná masáž zad a nohou, důležité je rovněž ošetření křečových žil. Jestliže oprostíte mysl od zbytečností, budete prožívat lepší život.

Zdroj: E.M.A. Europe

Čtěte také

Pokud jste ve znamení ryb, neměli byste utrácet

Čtěte také

Horoskop na tento týden: Ryby, neutrácejte! Vodnáři, věnujte se rodině