Příští rok oslaví kulatiny. Jubileum čeká nejen Schneiderovou a Havlovou

Jitka Musilová | 27. 12. 2022
Jitka Schneiderová
Jitka Schneiderová
Adéla Gondíková

Jsou krásné, úspěšné a příští rok oslaví životní jubileum! Vybrali jsme pro vás herečky, kterým přibude příští rok více jak pět křížků a přitom vypadají stále skvěle. Víte, které známé české herečky oslaví příští rok kulatiny?

Padesátku oslaví dvě české krásky, které znáte z jeviště i z televizní obrazovky, Jitka Schneiderová a Adéla Gondíková. Šedesátky pak dosáhne Vilma Cibulková a Ivana Chýlková a sedmdesáté narozeniny oslaví Dagmar Havlová a Taťána Medvecká. Pojďme se podívat na jejich styl.

Zdroj: Youtube

Jitka Schneiderová

Charismatickou herečku a uznávanou módní ikonu Jitku Schneiderovou čeká oslava jubilejní padesátky v březnu. Herečce by tento věk nikdo nehádal. Ať už vyrazí na červený koberec, na ples nebo třeba jen do kina, vypadá výborně. Umí si s módou hrát, ale zároveň moc dobře chápe, že mezi zdravou originalitou a snahou upoutat pozornost za každou cenu je zatracený rozdíl. Jitka Schneiderová tuhle hranici nepřekračuje, nikdy na ní neuvidíte nic nevkusného a do očí bijícího, přesto ji nepřehlédnete. Jitka dříve úzce spolupracovala s nedávno zemřelým stylistou Janem Pokorným a její fanoušci vždy s napětím čekali, jaký model vynese na červený koberec na MFF Karlovy Vary. Obecně patří k nejlépe oblékaným herečkám u nás.

Jitka Schneiderová a její desatery šaty na MFF KV. Sluší jí to každý rok
Krása

Jitka Schneiderová a její desatery šaty na MFF KV. Sluší jí to každý rok

Adéla Gondíková

Herečka, která dokázala zkrotit bouřliváka Jiřího Langmajera a dokonce ho dostala pod čepec, vyniká velmi štíhlou postavou a sluší jí téměř všechno. A ač je to k nevíře, i ona pokoří v březnu 2023 hranici 50 let. Oblékat Adélu Gondíkovou je vzhledem k její krásné postavě i povaze za odměnu, nechala se slyšet stylistka pořadu Můj muž to dokáže. Adéla prý nemá žádné hvězdné manýry a je s ní zábava. A především má krásnou postavu a nestydí se ji ukázat. Herečce to ale sluší vždy, a za všech okolností, nejen na večerních gala akcích nebo při televizním vysílání. Má ráda sportovní módu i ryze ženské kousky, jako jsou romantické šaty a kolové sukně.

Adéla Gondíková: Můj muž je ke mně neuvěřitelně pozorný a hodný
Rozhovory

Adéla Gondíková: Můj muž je ke mně neuvěřitelně pozorný a hodný

Vilma Cibulková

Další březnovou oslavenkyní bude herečka Vilma Cibulková, která už oslaví šedesátku. Herečka se ve svých filmech často objevila nahá a i divačky musely uznat, že má figuru jedna báseň. A takovou figuru je radost oblékat. Herečka miluje ezoteriku a občas se tak i obléká, většinou ji však potkáte v bílo-černé kombinaci. Má ráda kalhoty a volné plédy a občas to vypadá, že si s módou přílš hlavu neláme.

Ivana Chýlková

Další čerstvou šedesátnicí se v září roku 2023 stane herečka Ivana Chýlková, manželka kontroverzního moderátora a herce Jana Krause. Česká Uma Thurman má za všech okolností šarm. Chodí oblečená spíše jednoduše, minimalismus v jejím podání však působí svěže a neotřele. Miluje kalhoty a úzké sukně, volnější svetry a basic trička. Její vysoká sošná postava by jí umožnila se odvázat daleko víc, ale Ivana sama moc dobře ví, v jakém oblečení se cítí dobře.

Dagmar Havlová

Bývalá první dáma oslaví v březnu neuvěřitelných 70 let. V době, kdy se stala manželkou prezidenta Václava Havla, neměla k eleganci příliš blízko, ale to s hradním protokolem změnila. Dagmar vychytala styl s pomocí odborníků a od té doby je z ní distingovaná dáma, která přesně ví, co jí sluší. Obléká se draze a stylově a udává tak často trendy v byznys módě, ale i ve velké večerní.

Dagmar Havlová (68): Inspirujte se elegantním šatníkem bývalé první dámy
Krása

Dagmar Havlová (68): Inspirujte se elegantním šatníkem bývalé první dámy

Taťjana Medvecká

V listopadu 2023 oslaví sedmdesáté narozeniny také oblíbená herečka a dabérka Taťjána Medvecká, která s věkem zraje jako víno. Herečku občas módní experti za výběr outfitu kritizují, nicméně ona si s tím hlavu neláme. V civilu ji můžeme vídat oblečenou velmi nenápadně, bez jakýchkoli pokusů o extravaganci. Když se objeví ve společnosti, bývá upravená, ale rozhodně nevyniká. Na posledním udílení cen Thálie, které herečka moderovala, jí módní policie zkritizovala výběr doplňků, které celkový dojem z celkem hezkých krajkových šatů zazdily.

„Věk u ženy není důležitý. Můžete vypadat božsky ve dvaceti, být stále krásná ve čtyřiceti a zůstat okouzlující po zbytek života.“ Coco Chanel, francouzská módní návrhářka

Zdroj: www.vlasta.cz

Vánoce celebrit: Inspirujte se outfitem Beyoncé nebo Britney Spears
Krása

Vánoce celebrit: Inspirujte se outfitem Beyoncé nebo Britney Spears

Lepicí pásky a neviditelná tílka. Sexy šaty je potřebují. Vyhnete se trapasu
Krása

Lepicí pásky a neviditelná tílka. Sexy šaty je potřebují. Vyhnete se trapasu

Kožíšky, co se teď nosí. Pozor, nezatrhnout!
Krása

Kožíšky, co se teď nosí. Pozor, nezatrhnout!

Tagy Adéla Gondíková Dagmar Havlová herec Ivana Chýlková Jitka Schneiderová móda oblečení Taťjana Medvecká Václav Havel Vilma Cibulková