Kabelky propletené z pásků jsou letošním velkým hitem. Pořídíte si ji?

Jitka Musilová | 26. 1. 2022
Pásek, Bonprix, 199 Kč
Peněženka, Baťa, 999 Kč
Peněženka, Baťa, 799 Kč

Velkým hitem nového roku jsou doplňky ze vzájemně propletených pásků. Z dálky působí jako prošívané, ale zblízka zjistíte, že si někdo dal opravdu práci a vytvořil originální strukturu, která zaujme na první pohled.

Propleteno, zapleteno

Vloni jsme touhle dobou upozorňovali na naducané prošívané kabelky a psaníčka, které na první pohled vypadaly jako spacák. Tyhle tašky se nosí stále a těší se velké oblibě. Většinou jde o látkové modely – šusťákové, velurové nebo z eko kůže. Letos je začínají válcovat daleko sofistikovanější a elegantnější kousky vytvořené propletením a sešitím různě širokých pásů.

Nejteplejší zimní boty! Potřebujete je spíše na sáňkování s dětmi nebo na túry?
Krása

Nejteplejší zimní boty! Potřebujete je spíše na sáňkování s dětmi nebo na túry?

Přes rameno nebo s příčným popruhem

Nejvíce propletenin je možné zaregistrovat na kabelkách, velkých taškách ve stylu tote bag a messengerech. Taková kabelka je sama o sobě unikát, proto není třeba řešit nějaké další ozdoby. Nejlépe se propletení vyjímá na těch kouscích, které nedisponují okázalými sponami, úchyty a zipy. Taková kabelka vypadá skvěle k jednoduchému a ideálně jednobarevnému outfitu, v rámci kterého skvěle vynikne. Ať už si vyberete tašku v kontrastní barvě, nebo sáhnete po modelu v přírodním tónu a sladíte odstín, budete nepřehlédnutelná. Skvěle působí třeba kalhotová sukně, perfektně padnoucí rolák a delší volný kardigan v jednom tónu a k tomu maxi kabela z propletených pásků. Nebo větší ledvinka ležérně přehozená přes rameno.

Styl podle hvězd: Zpívající herečka Bára Munzarová oslavila padesátku
Krása

Styl podle hvězd: Zpívající herečka Bára Munzarová oslavila padesátku

Super boty na zimu

Trend vyplétání se nevyhýbá ani obuvi. Kozačky mívají třeba vyplétané bočnice, velmi typická jsou „pérka“, kde je vsadka vyrobena z několika vzájemně se prolínajících pásků. Velmi dobře vypadají i zimní nazouváky nebo dřeváky. Podobnou strukturu oceníte také na opascích, splést jich několik dohromady se přímo nabízí. Rozhlédněte se v obchodech, povánoční slevy už začaly, možná že si ulovíte nějaký ten stylový kousek za velmi příznivou cenu. Určitě nejde o jednorázový módní výkřik, takové doplňky unosíte na jaře i dalších pár sezon.

Rolák nesmí kousat, škrtit ani stahovat. Když to vychytáte, budete ho milovat
Krása

Rolák nesmí kousat, škrtit ani stahovat. Když to vychytáte, budete ho milovat

Tagy kabelka