Pondělí 23. 1.

Měsíc se v 18.36 přesouvá do Ryb. Nohám nesvědčí dlouhé sezení ani stání, kouření a nevhodná strava. Pokud máte těžké nohy, souvisí to se špatným krevním oběhem.

Úterý 24. 1.

Luna se nachází v Rybách. Chůze posiluje pohybový aparát, snižuje krevní tlak, zrychluje metabolismus cukrů a tuků. Masírujte si chodidla a prsty u nohou.

Středa 25. 1.

Měsíc se přesouvá z Ryb do Berana v 19.48. Působí na nohy a lymfatický systém. Pokud máte oteklé nohy, může to souviset se špatnou funkcí ledvin. Měli byste víc pít, protože když málo pijete, tělo zadržuje vodu. Jste-li zdraví, vyzkoušejte blahodárné účinky sauny alespoň jednou za týden. Posílíte tím imunitní systém a chráníte se před nachlazením.

Čtvrtek 26. 1.

Luna se nachází v Beranu. Udělejte si peeling obličeje nebo celého těla, nechte si ošetřit akné. Nepodceňujte spánek – je totiž důležitý pro funkci mozku.

Pátek 27. 1.

Měsíc dorůstá v Beranu. Krátké zdřímnutí po obědě je dobré na srdce, krevní tlak a skvěle působí proti stresu. Spěte nejlépe mezi 13. a 16. hodinou, cca 15 minut.

Sobota 28. 1.

Luna se v 00.42 přesouvá do Býka. O oči se bohužel příliš nestaráme. Procvičujte je! Kreslete očima ležaté osmičky, písmena m a w. Více se smějte a mějte se rádi!

Neděle 29. 1.

Měsíc se nachází v Býku. Nechte si ošetřit krk a dekolt, namasírovat záda a šíji a připravte si osvěžující koupel. Proti bolesti v hrdle pijte ostružinový čaj.

ZDROJ: E.M.A. Europe

Související články