Kate Winslet má cenu za film, kde odmítla retuši při sexu i vyhlazení vrásek

Markéta Grosmanová | 20. 9. 2021
Kate Winslet v seriálu Mare z Easttownu
Kate Winslet v seriálu Mare z Easttownu
Kate Winslet and Guy Pearce

Britská herečka Kate Winslet získala cenu Emmy pro rok 2021 v kategorii Nejlepší herečka za hlavní roli v kriminální minisérii Mare z Easttownu. Podívejte se, jak jí to na červeném koberci slušelo a jak vypadala v seriálu, kde ukázala hned několik svých hereckých tváří. 

"Zatímco detektivka z pensylvánského městečka vyšetřuje místní vraždu, její život se rozpadá. Minisérie, která zkoumá temnou stránku uzavřené komunity, je autentickou výpovědí o tom, jak rodina a dávné tragédie ovlivňují naši přítomnost," to je stručná charakteristika seriálu, který režíroval Craig Zobel. Tomu Kate Winslet doslova zakázala, aby v milostné scéně digitálně retušoval nedokonalosti jejího břicha.

Podívejte se na trailer k seriálu Mare z Easttownu:

Zdroj: Youtube

Kate Winslet, která je známá pečlivým vyběrem svých rolí, také kvůli úpravám fotek odmítla schválit propagační plakát k seriálu. „Já moc dobře vím, kolik mám kolem očí vrásek. Vraťte je tam, prosím, všechny," řekla doslova. A dodala, že hraje zralou ženu a její tělo se stejně jako u jiných žen vyvijí s věkem.

Herečka, která má tři děti se třemi muži, se poprvé proslavila filmem Titanic, kde hrála pár spolu s Leonardem DiCapriem. Titanic se stal třetím nejvýdělečnějším filmem všech dob.

Zmizel vám pas? Naučte se ho zvýraznit pomocí pásku jako Diane Keaton
Krása

Zmizel vám pas? Naučte se ho zvýraznit pomocí pásku jako Diane Keaton

Tagy Cena Emmy film herec Kate Winsletová Leonardo DiCaprio Titanic