Zpěvačka Věra Martinová na tyhle kovbojské boty nedala nikdy dopustit, stejně tak proslulé Schovanky nebo populární Michal Tučný. V country duchu se nosily hnědé kožené „koně“ s třásněmi, rockeři a motorkáři zase tíhli k černé klasice.

Stará dobrá klasika

Typická je především špička, i když někdy mírně seseklá, a také podešev přečnívající kolem celé boty alespoň o půl centimetru. Koně mají většinou v zadní části poutko, aby se do nich lépe „lezlo“, a také vykrojení shora z boku. A podpatek? Tak ten je samozřejmě jasný, ať už jde o modely z roku raz dva, nebo kousky z nejnovějších kolekcí. Je bytelný a zezadu podseklý, některé inovace si pohrávají i s klínkem, ale za mě už to není ono!

Čtěte také

Věk je jenom číslo

Čtěte také

Spodní prádlo dělá divy. Stačí správný šatník, šmrnc budete mít i po šedesátce

Abyste byla opravdu stylová, pořiďte si zvonáče!

V takových nohavicích sice nevynikne ono vykrojení, ale ke kovbojskému stylu patří stejně jako kožený křivák, žebradlo nebo ledvinka v pase a džínová či kostkovaná košile, často s nějakou zajímavou vsadkou nebo výšivkou. A také třásně! Na bundě, na kalhotách, kolem krku nebo na botách.

Noste kovbojské kousky jednotlivě

Zvonáče jsou stejně jako koně letos velkým hitem, ale nikde není psáno, že tyhle dva specifické kousky musíte mixovat dohromady. Naopak, k elegantnímu přízovému outfitu v barvě bílé kávy jsou koně originální a v ničem si nezadají s jiným typem kozaček, zvonáče zase působí velmi žensky třeba s páskovými střevíčky na party nebo s mokasínami na ven. Džínová košile sluší i byznys looku, ta tmavá s páskem třeba místo saka k bílé košili, klasicky modrá přes rolák a s pouzdrovou sukní klidně na obchodní schůzku.

Zdroj: www.vlasta.cz

Čtěte také

Peněženka

Čtěte také

Peněženka jako doplněk. Vyměňte hnědou za červenou, podle pověr budete v balíku

Čtěte také

Pletená vesta

Čtěte také

Pletenou vestu nosí módní ikony. S outfitem dokáže divy

Čtěte také

Kalhotový kostým do kanceláře

Čtěte také

Za kalhotové kostýmy vděčí ženy jezdeckému úboru a divadlu. Zvolte ten správný