Konec léta nemusí nutně znamenat zanevření na naši postavu

Komerční sdělení | 29. 9. 2022

Naopak můžeme pokračovat v naběhnutém režimu, anebo se připravit na nadcházející plesovou sezónu.

Ať už rádi žijete zdravě, nebo si jen dáváte rádi pozor na svůj kalorický příjem, určitě oceníte chytrou kuchyňskou váhu Sencor SKS 707x s aplikací Sencor FOOD, kterou si zdarma stáhnete do svého telefonu. Díky propojení váhy s aplikací a jejímu navázání na databázi Kalorických tabulek, si lze snadno hlídat denní kalorický příjem a vyhodnocovat nutriční hodnoty přijímaných potravin.

Kuchyňskou váhu jednoduše připojíte přes aplikaci Sencor FOOD, která je dostupná pro iOS i Android. Aplikace pracuje na bázi kalorických tabulek s více než 40 000 běžně dostupných surovin. Potravinu si jednoduše zvážíte a okamžitě zjistíte její gramáž i obsah nutričních hodnot. Váha SENCOR má váživost do 5 kg s přesností na 1 gram. Kuchyňská kalorická váha Sencor SKS 707 v 9 barvách je k dostání za 999 Kč. www.planeo.cz

-----

Kaloricketabulky.cz

Webový portál Kaloricketabulky.cz a mobilní aplikace pro Android a iOS přináší nejširší tuzemskou databázi potravin a jejich nutričních hodnot. Registrovaným uživatelům nabízí bezplatnou variantu pro evidenci jídelníčků a sportovních aktivit, přehled výživových a kalorických hodnot potravin a možnost sestavení stravovacích plánů. Aplikace nabízí rovněž placenou verzi zahrnující jídelníčky úspěšných, kterým se podařilo významně upravit svou postavu a hmotnost. Více informací na www.kaloricketabulky.cz. Aplikace Sencor FOOD čerpá informace o potravinách přímo z databáze potravin Kalorických tabulek.

SENCOR:

Značka SENCOR se poprvé objevila v Japonsku ve vlně nově vznikajících značek, jako byly Sony, Aiwa, Sanyo, po oživení ekonomiky po válce v roce 1969. Od té doby ušla dlouhou cestu, na které rozšířila svůj sortiment a snaží se pokrývat veškeré portfolio domácích elektronických pomocníků. Dnes je SENCOR řízen z Evropy, výroba probíhá v Asii i Evropě, ale stále s Japonskou přesností, důsledností a perfekcionismem. Dnešní designéři jsou špičkovými odborníky, kteří přinášejí do našich domovů moderní výrobky, jež nejsou jen šedo-černo-bílé, ale nebojí se barviček a radosti. Značka SENCOR se drží pravidla: Kvalita za odpovídající cenu – ani koruna navíc!

www.sencor.cz, www.planeo.cz

Tagy Aiwa Android databáze Evropa iOS jídlo PLANEO Elektro Sanyo Sencor Sony