Kvíz: Zoufalé manželky. Otestujte se, jak dobře seriál znáte

Jitka Musilová | 29. 11. 2022

Čtveřice krasavic, které žijí své na první pohled dokonalé životy v luxusních domech v centru Wisteria Lane… Také se vám hned vybaví populární americký seriál Zoufalé manželky? Jak dobře si na ně pamatujete? Pojďte to s námi otestovat!

Zoufalé manželky

0/9
Váš výsledek:
a
Zdroj: Youtube

Populární americký seriál Zoufalé manželky přináší humorný pohled na dokonalé předměstí a odhaluje tajuplné záhady i mrazivé zločiny ze života čtyř ústředních ženských postav a jejich rodin.

Ústřední vypravěčka spáchala sebevraždu

Seriál ukazuje třináct let života tak, jak ho viděla mrtvá sousedka, která v prvním díle spáchala sebevraždu. Mary Alice Young měla nádherný život, milovaného manžela, skvělého syna a spoustu kamarádek. Uvnitř ale prožívala tiché zoufalství, které pramenilo z tíhy velkého tajemství, které se svým manželem skrývali. Po standardně stráveném dnu vytáhla revolver a zastřelila se. Tím se ale postava Mary s diváky nerozloučila, právě ona provází sledující celým seriálem a satiricky komentuje dění ze záhrobí.

Každá z hrdinek má tajemství

Každá řada seriálu se pyšní eskalující zápletkou mezi sousedy z dokonalých domovů s pečlivě upravenými trávníky z Wisteria Lane. Manželky jsou spojené pevným přátelstvím a sdílenými tajnostmi. V seriálu se odkrývají hříchy těch nejkrásnějších žen televizních obrazovek.

Mimořádně úspěšný seriál televize ABC získal tři Zlaté Glóby, pět cen Emmy a mnoho dalších ocenění. V současné době je možné jej vidět na Prima Love, kde se vysílá ale pouze v nočních hodinách.

Zdroj: www.vlasta.cz

Tagy Mary Alice Young Zoufalé manželky