Moderátor, který velmi lpí na profesionálním přístupu, situaci s přesouváním termínů svého nejdůležitějšího projektu nesl těžce. O veškerých změnách vždy se smutkem informoval své fanoušky na Instagramu, kde je však nezapomněl ujistit, že o zakoupené vstupenky nepřijdou. Omluvu podepsanou svým jménem vždy zveřejnil i na oficiálních stránkách O2 areny.

Čtěte také

Alena Šeredová je trojnásobnou maminkou. Své úplně první miminko však nedonosila. Se ztrátou se již vyrovnala.

Čtěte také

Potratem končí polovina těhotenství. Týká se to i nás, svěřily se slavné maminky

Do čtveřice všeho dobrého

Jak se zdá, letos to konečně klaplo a Leoš, jehož posláním je bavit lidi, si opět splní sen stát na pódiu uprostřed největší haly v Česku. „Show Koncerty 360 je připravena, vyladěna do posledního detailu a my se moc těšíme, až vám ji v plné síle předvedeme. Věřím, že se tam se všemi, co mají už dva roky vstupenky a stále čekají, společně potkáme. Moc díky za přízeň a trpělivost a ještě jednou se omlouvám za komplikace,“ vzkázal Mareš, kterému se obchodní duch rozhodně nedá upřít. V sobotu po koncertě se totiž uskuteční navíc afterparty, jíž se zúčastní řada hvězdných hostů v čele s Kapitánem Demo, kam si fanoušci mohli zakoupit lístek, který bohužel není za „hubičku“, ale za skoro deset tisíc korun. Částka naštěstí zahrnuje občerstvení a také setkání s Leošem – tzv. „Meet & Greet“.

Daří se na všech frontách

Moderátor momentálně prožívá jedno z nejšťastnějších období v životě. Před dvěma měsíci se totiž stal již trojnásobným tatínkem. Manželka Monika mu porodila dceru Alex. Mareš si otcovství užívá a virtuální prostor zasypává společnými snímky. Radost mu však dělají ještě dva puberťáci, šestnáctiletý Jakub a čtrnáctiletý Matěj, které má z prvního manželství.

Zdroj: O2arena.cz

Čtěte také

Na ostrově Vláďa zhubl 10 kilogramů

Čtěte také

Vítěz Survivoru Vláďa: Jak zvládá návrat z džungle? Nestačil jsem se divit!