Chcete se setkat s Leošem Marešem? Na koncert kvůli tomu nemusíte

Petra Šmídová | 12. 5. 2022
Leoš Mareš s manželkou Monikou tvoří krásný pár. Letos se jim narodila dcera Alex
Moderátor je velký šoumen, jeho posláním je bavit lidi
Do povědomí veřejnosti se před lety dostal nošením extravagantních kožichů. Nálepku pána kožichů si ponechal a rád v nich vystupuje i dnes na svých koncertech

Říká se, že kdo si počká, ten se dočká. A svých koncertů se konečně dočkal i Leoš Mareš, který aktuálně finišuje jejich přípravy v pražské O2 areně. Fanoušci tribuny zaplní dokonce dva dny za sebou, a to v pátek 13. a v sobotu 14. května. Dle ohlasů na sociálních sítích, které moderátor rád a často sdílí ve svých postech, lidé předplacených koncertů skoro nemohou dospat. A ještě aby ne! Leošovu show totiž vyhlížejí dlouhé dva roky. Kvůli pandemii a proticovidovým opatřením se celkem třikrát odložila.

Moderátor, který velmi lpí na profesionálním přístupu, situaci s přesouváním termínů svého nejdůležitějšího projektu nesl těžce. O veškerých změnách vždy se smutkem informoval své fanoušky na Instagramu, kde je však nezapomněl ujistit, že o zakoupené vstupenky nepřijdou. Omluvu podepsanou svým jménem vždy zveřejnil i na oficiálních stránkách O2 areny.

Potratem končí polovina těhotenství. Týká se to i nás, svěřily se slavné maminky
Zdraví

Potratem končí polovina těhotenství. Týká se to i nás, svěřily se slavné maminky

Do čtveřice všeho dobrého

Jak se zdá, letos to konečně klaplo a Leoš, jehož posláním je bavit lidi, si opět splní sen stát na pódiu uprostřed největší haly v Česku. „Show Koncerty 360 je připravena, vyladěna do posledního detailu a my se moc těšíme, až vám ji v plné síle předvedeme. Věřím, že se tam se všemi, co mají už dva roky vstupenky a stále čekají, společně potkáme. Moc díky za přízeň a trpělivost a ještě jednou se omlouvám za komplikace,“ vzkázal Mareš, kterému se obchodní duch rozhodně nedá upřít. V sobotu po koncertě se totiž uskuteční navíc afterparty, jíž se zúčastní řada hvězdných hostů v čele s Kapitánem Demo, kam si fanoušci mohli zakoupit lístek, který bohužel není za „hubičku“, ale za skoro deset tisíc korun. Částka naštěstí zahrnuje občerstvení a také setkání s Leošem – tzv. „Meet & Greet“.

Daří se na všech frontách

Moderátor momentálně prožívá jedno z nejšťastnějších období v životě. Před dvěma měsíci se totiž stal již trojnásobným tatínkem. Manželka Monika mu porodila dceru Alex. Mareš si otcovství užívá a virtuální prostor zasypává společnými snímky. Radost mu však dělají ještě dva puberťáci, šestnáctiletý Jakub a čtrnáctiletý Matěj, které má z prvního manželství.

Zdroj: O2arena.cz

Vítěz Survivoru Vláďa: Jak zvládá návrat z džungle? Nestačil jsem se divit!
Rozhovory

Vítěz Survivoru Vláďa: Jak zvládá návrat z džungle? Nestačil jsem se divit!

Tagy Česko Instagram Jiří Burian koncert Leoš Mareš O₂ are7)