Linda Rybová o kráse a věku: Cítím se jako malá holka, někdy zase jak prababička

Petra Šmídová | 6. 7. 2022
Linda Rybová
Linda Rybová vypadá jako holčička
Herečka je velmi krásná

Letos v říjnu Linda Rybová oslaví sedmačtyřicáté narozeniny, její věk byste jí ale nejspíš netipli. Charismatická herečka totiž celoživotně vypadá minimálně o deset let mladší. Pokud se navíc ve společnosti objeví po boku svých dětí, zanedlouho devatenáctileté Rozárky, sedmnáctileté Josefíny a čtrnáctiletého Františka, působí spíše jako jejich starší sestra. Jak jen to jedna z našich nejkrásnějších hereček dělá?

Kdo by čekal speciální fígle a lektvary věčného mládí, bude zklamán. Herečka totiž o sebe dle svých slov nijak zvlášť nepečuje. "Moc si na to nepotrpím. Pravidelně používám jen přírodní mandlové anebo ty úplně jednoduché lékárnické krémy," přiznala. Zcela cizí jsou jí pak odličovadla. "Většinou použiju jen mýdlo, pleťovou či micelární vodu používám jen velmi výjimečně. A pleťovou masku jsem na obličeji neměla v životě. Co dál by se ještě mělo dělat?" směje se herečka.

Očima fyzioterapeuta: Přetěžování těla je děsivý trend. Bolest je varovný signál
Rozhovory

Očima fyzioterapeuta: Přetěžování těla je děsivý trend. Bolest je varovný signál

Na přemíru všelijakých krémíčků a mazání si Linda dle všeho nepotrpí. Není člověk, kterého by to bavilo. "Mám pár oblíbených produktů, které mi vyhovují, které jsou šetrné k přírodě, a tím to končí. Ale už je to se mnou lepší, dřív jsem na to úplně kašlala. Dnes si ujíždím na bylinkových olejích do vany," přiznává. Za krásu sympatické plavovlásky tak můžou nejspíš především kvalitní geny po rodičích.

Turecko: Kebab a bazar s fejky? Ale kdeže! Ráj adrenalinu a panenská příroda
Cestování

Turecko: Kebab a bazar s fejky? Ale kdeže! Ráj adrenalinu a panenská příroda

Sama Rybová svůj vzhled však přisuzuje spíše jakési mladistvé energii, kterou v sobě uchovává. "Většinou se cítím jako malá holka, no a někdy zase jako prababička. Má to takové výkyvy. Určitě mě ale omlazují i moje děti. Udržuji se s nimi v dětském světě. A teď je to ještě zajímavější, když jsou v pubertě," směje se herečka, kterou můžeme večer co večer vídat na televizních obrazovkách například v nekonečném nováckém seriálu Ulice.

Zdroj: vlasta.cz

Tagy herec Linda Rybová