Pondělí 11. 10.

Měsíc se přesouvá do Kozoroha v 19.15. Zaměřte se na odstranění celulitidy a rozšířených žilek na nohou či stehnech. Pokud to ještě neděláte, začněte s otužováním.

Úterý 12. 10.

Luna dorůstá v Kozorohu. Navštivte kosmetiku, pedikúru, manikúru, saunu a dopřejte si sedací koupele. Dodejte tělu zinek, pomáhá udržovat čistou a zdravou pleť.

Středa 13. 10.

Měsíc se ve 22.47 přesouvá do Vodnáře. Vyzkoušejte nové pleťové masky, zajděte si na masáž zad, šíje, případně celého těla, vhodné jsou indické masáže hlavy a obličeje a i lymfatická. Zdravý je vitamin D, tělo si ho vytváří sluněním a díky němu budete mít zdravé kosti a zuby. Kromě slunění obsahují vitamin D i mléčné výrobky, vejce a tučné ryby.

Čtěte také

Africký horoskop prozradí mnohé o vaší povaze a životní cestě

Čtěte také

Tajemný africký horoskop: Co prozradí o vaší povaze i životní cestě?

Čtvrtek 14. 10.

Luna se nachází ve Vodnáři. Vhodná je masáž nohou a ošetření křečových žil. Jejich tvorbě se dá předcházet např. sprchováním nohou střídavě teplou a studenou vodou.

Pátek 15. 10.

Měsíc dorůstá ve Vodnáři. Jezte ananas! Obsahuje bromelin, což je enzym rozkládající bílkoviny, a předchází tvorbě křečových žil. Snažte se pravidelně vyprazdňovat.

Čtěte také

Které znamení zvěrokruhu je podle vás nejchytřejší? Možná se budete divit!

Čtěte také

Jak jste na tom s inteligencí: Otestujte svoje schopnosti podle zvěrokruhu

Sobota 16. 10.

Luna se přesouvá do Ryb ve 4.22. Pokud zpozorujete křečové žilky, noste stahovací punčochy. Při odpočinku nohy zvedněte, ať jsou výš než srdce. Nenoste podpatky.

Neděle 17. 10.

Měsíc se nachází v Rybách. Vyzkoušejte reflexní masáže nohou, pečujte o chodidla, navštěvujte pravidelně pedikúru. Pracujte na sobě a přinese vám to štěstí.

Čtěte také

Egyptský horoskop

Čtěte také

Tajemství starodávného egyptského horoskopu. Co všechno o vás prozradí?