Pondělí 14. 2.

Měsíc dorůstá v Raku. Pečujte o dekolt a poprsí, oblast masírujte a sprchujte studenou vodou, zpevní se. Dnes si nemyjte vlasy, víc by se mastily a tvořily by se lupy.

Úterý 15. 2.

Luna se přesouvá do Lva ve 12.17. Usmívejte se, i když vám není do smíchu. Nálada se zlepší a budete vnímat více pozitivního. Dělejte, co máte rádi.

Čtěte také

Obrázek Vlasta.cz

Čtěte také

Tajemný japonský horoskop: Jste borovice, sakura nebo javorový list?

Středa 16. 2.

Dnes v 17.57 nastane úplněk ve Lvu. Teď je ten správný čas na půst. Úplněk také působí na náladu, můžete pociťovat romantiku, nebo naopak propadnete smutku.

Čtvrtek 17. 2.

Luna se ve 21.43 přesouvá do Panny. Změňte jídelníček a masírujte si oblast kolem pupíku po směru hodinových ručiček. Vyzkoušejte léčivou potravinu pastu miso.

Čtěte také

Spíše než lapače snů vám noční prožívání ovlivňují vaše myšlenky

Čtěte také

Co vám říkají sny? Přivolejte si ty hezké, tohle dělejte hodinu před spaním

Pátek 18. 2.

Měsíc ubývá v Panně. Pečujte o vlasy, dopřejte jim péči kadeřnice. Na správné fungování střev mají vliv i břišní svaly a držení těla. Svaly zapojte a břicho zatáhněte.

Sobota 19. 2.

Luna ve znamení Panny přináší problémy, ale to není nic, co nejste schopni zvládnout. Jsou to jen zkoušky! Snažte se být v pohodě a mějte radost ze života!

Čtěte také

Obrázek Vlasta.cz

Čtěte také

Atlas matek: Otestujte se, jaká jste a jak ovlivňujete okolí

Neděle 20. 2.

Měsíc se ve 4.51 přesouvá do znamení Vah. Ledviny mají rády teplo a dostatek tekutin. Proto hodně pijte, nejlépe čistou vodu bez bublinek. Zatěžuje je i stres a je v nich uložena životní síla, buďte tedy v klidu, odpočívejte a nepřipouštějte si starosti. Pokud něco můžete vyřešit, vyřešte to, pokud ne, nestresujte se! Zajděte si na kosmetiku a masáž.

 

Zdroj: E.M.A. Europe

 

Čtěte také

Milujete červenou? Co to značí?

Čtěte také

Psychologie barev: Otestujte si, co o vás odhalí vaše oblíbená barva oblečení

Článek vyšel v časopise Vlasta č. 6 z 9. 2. 2022.