Pondělí 17. 1.

Měsíc dorůstá v Raku. Dnes si nemyjte vlasy, více by se vám mastily. Pokud máte problémy se žaludkem, upravte svůj jídelníček, nejezte velké porce a snídejte

Úterý 18. 1.

Dnes v 00.49 nastává úplněk v Raku. Vyzkoušejte přerušované hladovění – jezte stejná jídla jen v určitém časovém úseku. Přibude vám energie a zlepší se nálada.

Středa 19. 1.

Měsíc ubývá a přesouvá se ze znamení Raka do znamení Lva v 5.03. Dnes si můžete nechat ostříhat vlasy, udělat si zábal, který vlasy vyživí, a odstraňte lupy. Kupte si kvalitní šampony proti lupům. Pokud chcete mít dobré fyzické i psychické zdraví, dbejte na kvalitní spánek. Spěte cca6–8 hodin v naprosté tmě. Čím větší tma, tím kvalitnější je spánek.

Čtvrtek 20. 1.

Luna ubývá ve Lvu. Usmívejte se na sebe i na ostatní, okolí vám úsměv vrátí. Když něco děláte, dělejte to s radostí. Každá činnost je důležitá, tak na to dbejte!

Pátek 21. 1.

Měsíc se v 15.02 přesouvá do Panny. Změňte účes, nechte se ostříhat, kupte si nové oblečení – udělejte na sobě něco jinak. Pečujte o své břicho, nejen stravou.

Sobota 22. 1.

Luna se nachází v Panně. Jděte na kosmetiku, udělejte si pleťovou masku. Měli byste hodně pít, alespoň8–10 sklenic vody, poděkují vám ledviny i vaše pokožka.

Neděle 23. 1.

Měsíc se přesouvá do Vah. Posilte ledviny pitným režimem a také masáží. Nezapomeňte si jednou začas dojít také na lymfatickou masáž, odplaví škodlivé látky z těla.

Zdroj: E.M.A. Europe