Pondělí 15. 11.

Měsíc dorůstá v Beranu. Myslete pozitivně, jedině tak dokážete ve svém životě něco změnit k lepšímu a dosáhnete svých snů. Vyhýbejte se pesimismu a zlým lidem!

Úterý 16. 11.

Luna se nachází v Beranu. Zkuste dělat věci jiným způsobem a myslet pozitivněji a vyzkoušejte něco, co jste už dlouho chtěli udělat, ale nenašli jste odvahu.

Čtěte také

Psi a děti se umí naladit na stejnou vlnu velmi snadno

Čtěte také

Zvířata dokáží nejen vycítit atmosféru, ale umí také předvídat vaše chování

Středa 17. 11.

Měsíc se ve 3.18 přesouvá do Býka. Potřebujete-li zlepšit paměť, jezte barevné fazole, špenát a listovou zeleninu. Zlepšují paměť a rovněž snižují krevní tlak.

Čtvrtek 18. 11.

Luna dorůstá v Býku. Nechte si ošetřit krk a dekolt masáží. Každé ráno kloktejte slanou vodou nebo bylinkovým odvarem. Je to výborná dezinfekce ústní dutiny.

Čtěte také

Jaký je dům vašeho srdce?

Čtěte také

Otestujte se: Jaký je dům vašeho srdce, taková jste vy

Pátek 19. 11.

Dnes nastane úplněk v 9.57 a Měsíc se přesouvá do znamení Blíženců v 15.33. Zkuste si připravit dopředu, co budete příští den jíst nebo pít. Nejlépe ale jen jeden druh potravy. Hledejte ve všech lidech i situacích to dobré, co vás někam posune. Dnes se vám mohou střídat nálady jak na kolotoči. Můžete pociťovat úzkost a nemoci se mohou zhoršit ve svých projevech.

Sobota 20. 11.

Luna ubývá v Blížencích. Při dýchání používejte nos, nikoliv ústa. Sliznice v nose zachycuje nečistoty, ničí mikroby a zároveň nadechovaný vzduch ohřívá a zvlhčuje.

Čtěte také

Obrázek Vlasta.cz

Čtěte také

Tajemný japonský horoskop: Jste borovice, sakura nebo javorový list?

Neděle 21. 11.

Měsíc se nachází v Blížencích. Namasírujte si paže a ruce a vyzkoušejte i parafínové zábaly. Jděte se projít do přírody a zhluboka dýchejte čerstvý vzduch.

Zdroj: E.M.A. Europe

Čtěte také

Milujete červenou? Co to značí?

Čtěte také

Psychologie barev: Otestujte si, co o vás odhalí vaše oblíbená barva oblečení