Pondělí 20. 12.

Měsíc ubývá v Raku. Pečujte o svůj dekolt a poprsí, ale nemyjte si dnes vlasy, více by se vám mastily. Na bolest žaludku a při pálení žáhy pomáhají banány.

Úterý 21. 12.

Luna v zimním Slunovratu se dnes ve 22.54 přesouvá do Lva. Vysílejte do svého okolí pouze pozitivní myšlenky a pocity, protože to, co vysíláte, se k vám vrací

Čtěte také

Africký horoskop prozradí mnohé o vaší povaze a životní cestě

Čtěte také

Tajemný africký horoskop: Co prozradí o vaší povaze i životní cestě?

Středa 22. 12.

Měsíc se nachází ve Lvu. Dojděte si ke kadeřnici pro nový sestřih, účes a zábal, který vaše vlasy posílí. Je vhodná doba na odstranění lupů, ale ne na depilaci.

Čtvrtek 23. 12.

Luna ubývá ve Lvu. Jedním z hormonů štěstí je serotonin. Pokud ho máte dostatek, budete mít dobrou náladu. Pokud ho je nedostatek, můžete trpět depresemi.

Čtěte také

Andělé strážní jsou všude kolem nás. Když je potřebujeme, pomohou.

Čtěte také

Potřebujete pomoc? Přivolejte si anděla strážného. Který náleží vašemu znamení?

Pátek 24. 12.

Měsíc se v 9.24 přesouvá do znamení Panny. Dnes je Štědrý den, není čas jen na dárky a pohádky, ale především na rozjímání, setkávání se s nejbližšími a rodinou, čas klidu a pohody. Obejměte se s blízkou osobou. Dělejte radost sobě i druhým. Usmívejte se, buďte pozitivně naladění, těšte se z vánoční atmosféry. Jděte se projít do přírody a buďte šťastní!

Sobota 25. 12.

Luna se nachází v Panně. Pečujte o své břicho, střeva a zažívání. Přece jen tento čas vybízí k přejídání, nejezte smažená jídla, ale zkuste jíst více zeleniny.

Čtěte také

Hledání budoucnosti nebo raději klidu v duši?

Čtěte také

Znáte indický horoskop? Zjistěte, zda jste hlava kobry nebo drahokam

Neděle 26. 12.

Měsíc se přesouvá do znamení Vah v 17.24. Udělejte si čas na rodinu i sami na sebe. Dnes nepracujte, snažte se odpočívat, rozjímat a dát si třeba nové předsevzetí.

Zdroj: E.M.A. Europe

Čtěte také

Horoskop může naznačit, jakou bude mít dítě povahu

Čtěte také

Vnoučata podle horoskopu: Panny nesnášejí změny, Býci jsou neústupní