Pondělí 1. 11.

Měsíc ubývá v Panně. Je ideální den zajít ke kadeřnici, střih vydrží a barva skvěle sedne. Den se hodí i pro organizování věcí, úklid a dělání pořádku v papírech.

Úterý 2. 11.

Luna se v 0.11 přesouvá do znamení Vah. Dnes slavíme Dušičky, navštivte hroby či vzpomínková místa blízkých, kteří již nejsou s námi. Nepoddávejte se ale smutku!

Čtěte také

Spíše než lapače snů vám noční prožívání ovlivňují vaše myšlenky

Čtěte také

Co vám říkají sny? Přivolejte si ty hezké, tohle dělejte hodinu před spaním

Středa 3. 11.

Měsíc putuje znamením Vah. Citlivé jsou ledviny, proto se snažte mít záda pořád v teple nebo si je nahřejte. Zajděte si na kosmetiku a bojujte proti celulitidě.

Čtvrtek 4. 11.

Ubývající Měsíc v 1.53 přechází do Štíra a nastává novoluní, které přeje změnám. Pečujte o sebe – dopřejte si relaxační koupel, čisticí masku a vlasový zábal.

Čtěte také

Hledání budoucnosti nebo raději klidu v duši?

Čtěte také

Znáte indický horoskop? Zjistěte, zda jste hlava kobry nebo drahokam

Pátek 5. 11.

Luna přibývá ve Štíru. Myslete na očistu těla, nápomocné vám v tomto mohou být lázně, wellness, sauna anebo pára. Rozmyslete si, co skutečně chcete a co naopak ne!

Sobota 6. 11.

Přibývající Měsíc přechází ze znamení Štíra do znamení Střelce. Při randění i ve vztazích pozor na žárlivost. Není vhodná doba na změny a budete také citlivější než obvykle. Rozbouřené emoce skvěle zklidní procházka kolem řeky, koupel, zkrátka voda v jakékoliv podobě. Odložte návštěvu kadeřnice a raději si užívejte dneska ve wellness.

Čtěte také

Černá barva na oblečení? Znak důvěry

Čtěte také

Černá barva je barva důvěry, nikoli arogance či smutku. Potvrdil to výzkum

Neděle 7. 11.

Luna putuje znamením Střelce a není vhodné namáhat záda. Můžete kontaktovat staré přátele nebo spolužáky, budete mít radost a dozvíte se spoustu skvělých novinek.

Čtěte také

Které znamení zvěrokruhu je podle vás nejchytřejší? Možná se budete divit!

Čtěte také

Jak jste na tom s inteligencí: Otestujte svoje schopnosti podle zvěrokruhu

Zdroj: E.M.A. Europe