Pondělí 27. 12.

Měsíc ubývá ve Vahách. Udělejte si domácí pleťovou masku, naličte se a změňte celkovou vizáž včetně oblékání. Dodržujte pitný režim, ledviny vaši péči ocení.

Úterý 28. 12.

Luna se přesouvá do Štíra ve 22.16. Pokud jste ve stresu, provádějte dechová cvičení. Dýchejte zhluboka a pomalu. Jezte potraviny bohaté na vitaminy skupiny B.

Čtěte také

Jakmile měsíc získá na obloze tvar písmene D, je nejvyšší čas na regeneraci a výživu těla

Čtěte také

Díky luně budete krásnější: Jaké procedury si dopřát při úplňku?

Středa 29. 12.

Měsíc ubývá ve Štíru. Snídaně je základ dne, proto byste ji neměli vynechávat! Mozek potom pracuje lépe, lépe se soustředíte, ale během dne se už nepřejídáte.

Čtvrtek 30. 12.

Luna se nachází ve Štíru. Pokud nejste alergičtí na ořechy, jezte para ořechy, obsahují zinek a selen. Vyzkoušejte i brusinky vhodné na problémy s močovými cestami.

Čtěte také

Nikdo nebyl v historii lidstva tak úzce spojen s přírodou jako indiánské kmeny

Čtěte také

Indiánský horoskop: Jste Vydra, Datel, nebo Medvěd? Co vám předpovídají totemy?

Pátek 31. 12.

Měsíc se v 00.08 přesouvá do Střelce. Vymyslete si každodenní rituály, nejlépe ranní. Přinesou do vašeho života řád, radost, jistotu a povzbuzení do nového dne.

Sobota 1. 1.

Luna ubývá ve Střelci. Zapracujte na odstranění celulitidy a rozšířených žilek. Pokud chcete být zdraví, dobře jezte, smějte se, milujte a mějte dostatek spánku.

Čtěte také

Jaká znamení si ráda půjčují peníze?

Čtěte také

Střelci se nebojí riskovat, Panny jsou opatrné. Jak znamení ovlivňuje finance

Neděle 2. 1.

Dnes bude novoluní v 19.34 a Měsíc se přesouvá do znamení Kozoroha v 00.02. Pečujte o svoji pleť a nehty, zajděte si na kosmetiku. Povzbudit by vás mohla sauna nebo bylinkové koupele. Dnešek je vhodný pro nové začátky všeho druhu. Sedněte si v klidu o samotě a meditujte o tom, po čem toužíte, a co byste naopak chtěli dostat ze svého života pryč. Nalaďte se.

Zdroj: E.M.A. Europe

Čtěte také

Egyptský horoskop

Čtěte také

Tajemství starodávného egyptského horoskopu. Co všechno o vás prozradí?