Pondělí 27. 9.

Měsíc ubývá v Blížencích. Starejte se o své zdraví psychické i fyzické. Jděte na masáž, do sauny nebo si dopřejte uvolňovací koupel. Choďte častěji do přírody.

Čtěte také

Hledání budoucnosti nebo raději klidu v duši?

Čtěte také

Znáte indický horoskop? Zjistěte, zda jste hlava kobry nebo drahokam

Úterý 28. 9.

Luna se v 15.34 přesouvá do znamení Raka. Myslete na své dýchání. Zhluboka se nadechujte a pomalu vydechujte, provzdušní se tím plíce. Při dýchání pomůže správné držení těla, zkontrolujte, zda se nehrbíte. Najděte bod, který se nachází tři centimetry pod krkem. Masírujte ho – odbouráte tím stresové hormony a zlepšíte rovněž své držení těla.

Čtěte také

Obrázek Vlasta.cz

Čtěte také

Vůně podle horoskopu? Co bude vonět vašemu znamení?

Středa 29. 9.

Měsíc se nachází v Raku. Hormon nasycení se nazývá leptin. Pokud je jeho hladina nízká, máte hlad, pokud vysoká, máte pocit nasycení. Chtělo by to změnu jídelníčku!

Čtěte také

Co prozradí vrásky?

Čtěte také

Co všechno prozradí vrásky na obličeji o vaší osobnosti, lásce, ale i o zdraví

Čtvrtek 30. 9.

Luna ubývá v Raku. Máte-li potíže s játry, omezte raději alkohol, který játrům neprospívá. Spěte v dobře větrané místnosti minimálně šest hodin, bez přerušování.

Pátek 1. 10.

Měsíc se přesouvá do Lva ve 2.54. Pečujte o svůj dekolt a poprsí, dopřejte jim jemnou masáž a sprchujte je studenou vodou, zpevní se. Při jídle dobře kousejte!

Čtěte také

Spíše než lapače snů vám noční prožívání ovlivňují vaše myšlenky

Čtěte také

Co vám říkají sny? Přivolejte si ty hezké, tohle dělejte hodinu před spaním

Sobota 2. 10.

Luna ubývá ve Lvu. Pečujte o vlasy, dopřejte jim zábal, odstranění lupů či nový sestřih a nechte si zastřihávat konečky, vlasy tím posílí. Depilace vhodná není. hrdlo a hlasivky, nenamáhejte je a zvlhčujte. Používejte česnek a cibuli, mají protizánětlivé účinky a dezinfikují dýchací cesty.

Neděle 3. 10.

Měsíc se v 10.38 přesouvá do Panny. Den začněte pozitivním naprogramováním. Sedněte si zpříma a představte si silný sluneční paprsek, který proudí do vašeho srdce.

Čtěte také

Horoskop může naznačit, jakou bude mít dítě povahu

Čtěte také

Vnoučata podle horoskopu: Panny nesnášejí změny, Býci jsou neústupní