Pondělí 4. 10.

Luna ubývá ve znamení Panny. Pečujte o své vlasy, dopřejte si nový účes nebo sestřih. Naučte se každé ráno vyprazdňovat a po ránu vypijte sklenici odražené vody.

Úterý 5. 10.

Měsíc se ve 14.41 přesouvá do Vah. Pijte různé bylinkové čaje – heřmánek hojí záněty zažívacího traktu, meduňka zklidňuje, třezalka zlepšuje játra a zahání deprese.

Čtěte také

Obrázek Vlasta.cz

Čtěte také

Tajemný japonský horoskop: Jste borovice, sakura nebo javorový list?

Středa 6. 10.

Ve 13.05 nastane novoluní ve Vahách. Starejte se o své tělo i duši. Navštivte kosmetiku, dodržujte pitný režim, udělejte třeba i malé změny a pokračujte v nich.

Čtvrtek 7. 10.

Měsíc se přesouvá do Štíra v 16.22. Zaměřte se na úklid, nejen ve skříních a bytě, ale i ve svém nitru. Proveďte změny ve věcech, které vám již přestaly sloužit.

Čtěte také

Obrázek Vlasta.cz

Čtěte také

Atlas matek: Otestujte se, jaká jste a jak ovlivňujete okolí

Pátek 8. 10.

Luna se nachází ve Štíru. Vyzkoušejte různé druhy masáží a sedací koupele, kam si přidejte bylinky. Doplňte do těla selen, jeho nedostatek způsobuje neplodnost.

Sobota 9. 10.

Měsíc se přesouvá ze Štíra do Střelce v 17.24. Pokud trpíte zácpou, vypijte nalačno teplý nápoj, stimuluje střevní peristaltiku. Masírujte bod asi centimetr pod kolenem na vnější straně nohy. Podpoříte tím trávení a vyměšování. Chcete-li něco získat, jednoduše o to požádejte a celý Vesmír se spojí, abyste to dostali. Důležitá je víra a vděčnost.

Čtěte také

Černá barva na oblečení? Znak důvěry

Čtěte také

Černá barva je barva důvěry, nikoli arogance či smutku. Potvrdil to výzkum

Neděle 10. 10.

Luna dorůstá ve Střelci. Pokud máte křeče v lýtkách, tak máte nedostatek hořčíku. Jeho konzumací uvolníte svalové napětí a k tomu přidejte i vitamin B a vápník.

Čtěte také

Horoskop může naznačit, jakou bude mít dítě povahu

Čtěte také

Vnoučata podle horoskopu: Panny nesnášejí změny, Býci jsou neústupní