Pondělí 6. 9.

Měsíc se v 1.06 přesouváze Lva do znamení Panny. Starejte se o svoje vlasy, dopřejte jim nový sestřih, zábal a případně odstraňte lupy. Dnes se ale nedepilujte! V těchto dnech může být zatížená slinivka, takže jí přizpůsobte svůj jídelníček. Jejím hormonem je inzulin, který udržuje hladinu cukru v krvi. Pokud máte velkou chuť na sladké, pomoci ji omezit může chrom.

Čtěte také

Který den v týdnu se vám bude dařit?

Čtěte také

Horoskop na tento týden: Berani vydělají peníze, Raci budou mít úspěch v práci

Úterý 7. 9.

Ve 2.52 nastane novoluní v Panně. Zkuste dnes změnit všechno, co změnit můžete. Pokud něco dlouhodobě nefunguje, zamyslete se nad tím, co můžete udělat jinak.

Středa 8. 9.

Měsíc se přesouvá do Vah v 5.20. Aby vaše střeva lépe pracovala a lépe jste vylučovali, pijte šťávu ze švestek. Cítíte-li, že vás lidé využívají, naučte se říkat NE!

Čtěte také

Egyptský horoskop

Čtěte také

Tajemství starodávného egyptského horoskopu. Co všechno o vás prozradí?

Čtvrtek 9. 9.

Luna dorůstá ve Vahách. Zajděte si na masáž, kosmetiku, nechte se nalíčit nebo změnit vizáž. Důležitý je pitný režim. Voda posiluje obranné látky a harmonizuje tělo.

Pátek 10. 9.

Měsíc se v 8.05 přesouvá do Štíra. Snažte se žít zdravě. Dopomůže k tomu nejen vhodná strava a dostatečný pitný režim, ale také dostatek spánku a odpočinku.

Čtěte také

Obrázek Vlasta.cz

Čtěte také

Tajemný japonský horoskop: Jste borovice, sakura nebo javorový list?

Sobota 11. 9.

Luna se nachází ve Štíru. Proveďte si doma masáž břicha. Namažte si místo kolem pupíku olejíčkem a masírujte. Pomáhá při zácpě, slabosti nebo také proti stárnutí.

Neděle 12. 9.

Měsíc se přesouvá do Střelce v 10.35. Jezte vejce! Bílek je zdrojem bílkovin a žloutek je zdrojem vitaminu A, D a E. Na zlepšení funkce močových cest jezte brusinky.

Čtěte také

Jaký je dům vašeho srdce?

Čtěte také

Otestujte se: Jaký je dům vašeho srdce, taková jste vy