Pondělí 31. 10.

Měsíc dorůstá v Kozorohu. Droždí je velmi zdravé, obsahuje vitamin D. Pokud ho budete chtít vyrobit sami doma, tak nechte kvasnice před použitím na sluníčku.

Úterý 1. 11.

Luna dorůstá a přesouvá se ze znamení Kozoroha do znamení Vodnáře v 16.43. Dopřejte si masáž nohou, jejich koupel v bylinkové lázni a nechte si ošetřit křečové žíly. Vyzkoušejte si účinný cvik z jógy, který se jmenuje „nohy na zdi“. Oživuje tělo, mysl i ducha. Jezte grapefruit, zlepšuje totiž krevní oběh, působí protizánětlivě a má detoxikační účinky.

Čtěte také

Jóga

Čtěte také

Co jste nevěděli o józe? Snižuje chronický zánět i pomáhá při syndromu vyhoření

Středa 2. 11.

Měsíc se nachází ve Vodnáři. Dbejte na chůzi, vyzkoušejte i chůzi pozpátku a odpočívejte s nohama nahoře. Pokud dlouho sedíte, protáhněte se a projděte se!

Čtvrtek 3. 11.

Luna se v 19.46 přesouvá do Ryb. Vyzkoušejte reflexní masáže nohou, pečujte o svá chodidla, koupejte je v bylinkové lázni, kruťte prsty u nohou. Otužujte se!

Pátek 4. 11.

Měsíc dorůstá v Rybách. V bytě nepřetápějte a raději si vezměte svetr. Vhodná je rovněž návštěva sauny. Pokud se cítíte unaveni, možná vám chybí železo.

Čtěte také

Zpívání

Čtěte také

Zpěv zmírňuje chrápání i zlepšuje paměť. Znáte všechny jeho zdravotní benefity?

Sobota 5. 11.

Luna se nachází v Rybách. Pokud nemusíte, tak si nemyjte vlasy. Častým mytím se v tomto období tvoří lupy a vlasy řídnou. Na všem hledejte jenom to dobré!

Neděle 6. 11.

Měsíc se přesouvá do Berana v 00.07. Je vhodný den na peeling těla a ošetření akné. Dělejte svá rozhodnutí a nenechte se do ničeho nutit - jděte po svojí cestě!

Zdroj: E.M.A. Europe

Čtěte také

Jsou nejen partnery a milenci, ale především nejlepšími přáteli

Čtěte také

Tajemství Stinga: Přes 40 let s jednou ženou, tantrický sex i nezvyklá skromnost

Čtěte také

Hemoroid

Čtěte také

Chcete předejít hemoroidům? Nečtěte si na toaletě. A jak se jich zbavit navždy?

Čtěte také

Halloween

Čtěte také

Nejbláznivější halloweenské masky celebrit. Víte, odkud se svátek vzal?