Pondělí 22. 8.

Měsíc ubývá v Blížencích. Pečujte o své ruce, udělají za celý den spoustu práce, a dopřejte jim parafínové zábaly. Zajděte si na masáž zad a šíje, případně do sauny.

Úterý 23. 8.

Luna se ve 2.29 přesouvá do Raka. Udělejte si každý den smoothie z rozmixovaného ovoce nebo zeleniny – obsahují velké množství vlákniny důležité pro střeva.

Středa 24. 8.

Měsíc se nachází v Raku. Hodně pijte – nejlépe vodu či bylinkové čaje. Například heřmánek hojí záněty zažívacího traktu, meduňka zklidňuje, třezalka zlepšuje játra.

Čtěte také

Bizáry plastické chirurgie

Čtěte také

Bizáry české plastické chirurgie: Popel zesnulého psa do prsu i muž s implantáty

Čtvrtek 25. 8.

Luna se přesouvá do Lva v 15.09. Nechte si ostříhat vlasy a udělejte jim zábal z bylinek, je i vhodný čas na odstranění lupů. Co ale nyní vynechte, je depilace!

Pátek 26. 8.

Měsíc se nachází ve Lvu. Spánek je pro regeneraci těla důležitý a neměli byste ho zanedbávat. Spěte proto v naprosté tmě a tichu šest až osm hodin denně.

Čtěte také

Chůze je dobrá pro hubnutí

Čtěte také

10 tisíc kroků není záruka hubnutí! Kolik energie spálíte, když chodíte pěšky?

Sobota 27. 8.

Dnes v 10.16 nastane novoluní ve Lvu. Promyslete, co vše je potřeba dát do pořádku nebo dotáhnout do konce. Pročistěte tělo i mysl od jedovatých látek či myšlenek.

Neděle 28. 8.

Měsíc dorůstá a přesouvá se ze znamení Lva do znamení Panny ve 2.25. Co se týká vlasů, změňte účes a střih. Pečujte o své břicho. Dopřejte mu pravidelné masáže, které musí být jemné a masírujte oblast kolem pupíku po směru hodinových ručiček. Po ránu vypijte velkou sklenici odražené vody s čerstvou citronovou šťávou. Zaktivujete obranný systém!

Zdroj: E.M.A. Europe

Čtěte také

Květák nadýmá

Čtěte také

Proč by ženy po 50 neměly jíst květák nebo brokolici? Není to jen o hormonech

Čtěte také

Stres může odstartovat nemoc

Čtěte také

Stres, artritida nebo vyhoření: Proti zátěži v organismu můžete bojovat přírodou

Čtěte také

Jana Brejchová s Vlastimilem Brodským ve filmu Noc na Karlštejně

Čtěte také

Retro z Vlasty – Jana Brejchová: Závislost na obsazování bývá někdy krutá