Vrstvení je hra

Můžete ho nosit přímo na tělo pod sako nebo si jako mezivrstvu obléknout vypasovanou košili, trendy budete tak jako tak. Perfektně se vyjímá světlý přízový rolák na tělo, košile s výrazným límcem a přes to sáčko. Když přituhne, hodí se místo saka vlněný kabát. Zajímavá je i kombinace strečového roláku, delšího kabátu a krátkých šortek nebo kolové sukně se širokým páskem.

Rolák Zdroj: Hobbs, Prshots.co

Čtěte také

Než si koupíte tričko s nápisem, nejdříve si ho přeložte

Čtěte také

Tričko s nápisem po 50? Klidně, ale přeložte si, co je na něm napsané

Mix potisků

Nebojte se propojit geometrické prvky, třeba kostku a pruhy. Boduje i rozdílná velikost a barva obrazců nakombinovaná v jednom outfitu. Jestliže milujete střízlivější styl tón v tónu, můžete celek ozvláštnit barevnými střevíčky nebo šátkem ležérně uvázaným na poutku kalhot.

Rolák Zdroj: Hobbs, Prshots.com

Čtěte také

Obrázek Vlasta.cz

Čtěte také

Co o vás řeknou ruce? Prozradí i vážné nemoci

Sukně nebo kalhoty?

Rolák se nosí i k plisované nebo klasické kolové sukni. Pokud přes něj máte oblečené sako ve vojenském stylu, ale v čistě bílém provedení se zlatými knoflíky, zvýrazněte siluetu širokým páskem s nepřehlédnutelnou sponou. Pokud chcete být elegantní v kalhotách, zvolte ty široké v délce až na zem. Když vše vyladíte tón v tónu, můžete si pohrát i s prodlouženou délkou kabátu. Díky maxi klopám subtilní rolák vynikne.

Rolák Zdroj: Hobbs, Prshots.com

Čtěte také

Správná podprsenka zakryje nedostatky

Čtěte také

Pokud máte každé prso trochu jinak velké, vsaďte na tyto kousky oblečení