Domácí úbor Zdroj: F&F

Dokonce k nim nosily střevíčky na jehlách! Tenhle úlet už je naštěstí za námi, ale kombinace tepláků, bílé košile a křiváku se stala téměř nesmrtelnou. Pokud nejde zrovna o silonovou variaci na téma sportovní úbor, proč ne? Hezké tepláky můžete obléknout i do města, pokud je šikovně sladíte s vrškem a doplňky.

Čtěte také

Herečka Eva Burešová alias Týna ze seriálu Slunečná

Čtěte také

Naoko zanedbaný styl, který proslavila Nirvana. Grunge žije, inspirujte se

Domácí úbor Zdroj: F&F

Čtěte také

Pod maskou pleť přichází o kyslík

Čtěte také

Syndrom „mask-ne“ způsobuje rouška. Jak se projevuje a jak mu předcházet

Teplá(kovina)

Zní to skoro příhodně. Jsme uvázáni doma, ti šťastnější na chatách a chalupách, kde se chceme cítit fajn. Nemám ve svém okolí nikoho, kdo by se doma navlékal do džínů, ač strečových, a obeplých topů s výstřihem. Tím samozřejmě nechci říct, že je doma jedno, jak vypadáme. To zcela jistě ne, už s ohledem na partnera. Ale pro náš pocit pohody je příjemnější nenechat se šněrovat do oblečení, které sice působí sexy, ale vydržet v něm celý den je peklo. A tady přichází na řadu staré dobré teplákové soupravy!

Domácí úbor Zdroj: Marks & Spencer

Čtěte také

Správná podprsenka zakryje nedostatky

Čtěte také

Pokud máte každé prso trochu jinak velké, vsaďte na tyto kousky oblečení

Trocha starého, trocha nového

Nosí se mikiny s kapucí i bez, přes hlavu nebo na zip, s širokými manžetami nebo s rukávy do gumičky, s potiskem nebo jednobarevné, sešívané z různých materiálů nebo jednoduché. Tepláky s lampasy, módní výkřik let minulých oživený cca před třemi lety, trochu ustupuje z pozic. Dnes jsou oblíbené spíše umírněnější modely s propracovanými švy a ohrnutými nohavicemi, někdy i s puky. Výrazné ozdobné prvky jako nášivky a flitrové aplikace ustoupily do pozadí. Klasické volné tepláky se posunuly do kategorie volnočasové módy, se kterými se, co se týče sportu, počítá spíše jako s civilním oblečením, ve kterém přijdete do fitka nebo na trénink a jež si odložíte v šatně. Trénovat pak jdete ve speciálním úboru z funkčních materiálů.

Domácí úbor Zdroj: Prshots.com

Čtěte také

Kromě tvaru řešte také mariál

Čtěte také

Spodní kalhotky: Jaký tvar prospěje vaší postavě. A kdy zvolit stahovací?

Noste je jednotlivě

Výhodou dnešní teplákové soupravy je variabilnost nošení. Někdy můžete v rámci outfitu využít jen tepláky a doladit je street kousky z jiné kolekce, jindy naopak obléknout jen mikinu místo svetru nebo bundy k džínám a vyrazit ven. A doma? Tam je to opravdu jedno, kombinujte obojí, s čím chcete, hlavně že vám bude fajn.

Domácí úbor Zdroj: Cellbes

Čtěte také

Marie Rottrová

Čtěte také

Sedm křížků na krku a vizáž čtyřicítky. Které herečky a zpěvačky krásně stárnou