Objevte originální barvu roku 2022 a dejte jí vyniknout. Jmenuje se Very Peri

Jitka Musilová | 30. 12. 2021
Svter, F&F, 390 Kč
Tenisky, Adidas, Answear.cz, 3199 Kč
Svetr, Bonprix, 679 Kč

Víte, jaká je barva roku 2022 podle americké společnosti Pantone Color Institute, která každoročně určuje barevné trendy na další sezonu? Je to barva magická, která v sobě snoubí modré a rudé tóny a tak trochu připomíná barvu levandule.

Královna barev roku 2022

Má vznešené označení Very Peri a bude nás provázet celým příštím rokem, ať už v rámci bytového designu, nebo oblečení. Tato barva podle Pantone Color „povzbuzuje inovativnost, reflektuje neustálou změnu v našich životech a učí nás ji přijmout kreativně a s nadhledem“. Tím bychom mohli dát zadost vznešeným pojmům a podívat se na novou favoritku mezi barvami očima spotřebitele. Tedy ženy, která si tuhle barvu může oblékat s chutí nebo ji naopak do svého šatníku i přes velkou mediální masírku nezařadit.

Sex ve městě je zpět! Jak vypadají hlavní hrdinky? A která odvážně nosí šediny?
Krása

Sex ve městě je zpět! Jak vypadají hlavní hrdinky? A která odvážně nosí šediny?

Jak začlenit odstín Very Peri do šatníku

Tuhle barvu v přírodě hned tak neobjevíme, dá se možná přirovnat k levanduli nebo lehce nedozrálým borůvkám. Odstín se vyskytuje spíše ve virtuálním světě, proto pokud si na ni troufnete, nemusíte to přehánět se střihovými kreacemi nebo doplňky, barva je sama o sobě tahounem celého outfitu. Nejlépe vynikne v duelu s bílou, světlounce šedou nebo narůžovělou, slušet jí budou i tmavomodré tóny či lahvově zelená, béžová a tělová také nebudou mimo.

Nestárnoucí Simona Stašová (66): Módní inspiraci hledá u Italek!
Krása

Nestárnoucí Simona Stašová (66): Módní inspiraci hledá u Italek!

Neotřelá a atraktivní

Barva Very Peri je jako dělaná pro zimní měsíce. Stačí si nasadit modrofialový klobouk nebo obléknout huňatý rolák, který bude viditelný pod kabátem nebo bundou, a vaše oblečení dostane nový rozměr. Šála, čepice, rukavice nebo kabelka v tónech téhle inovativní barvy bude slušet jak blondýnám, tak i hnědovláskám či zrzkám. Pokud si libujete v přirozenosti a dáváte na odiv šediny, právě pro vás je tahle barva jako stvořená. Modrý odstín s tolik osvěžujícími a energickými podtóny červené i fialové, jež se míchají do snové purpurové, sluší energetickým, sebevědomým ženám, jejichž osobnost dokonale podtrhne.

Nejdražší šaty z královských svateb: Kdo zaplatil ještě více než Kate a Meghan?
Krása

Nejdražší šaty z královských svateb: Kdo zaplatil ještě více než Kate a Meghan?