Umělý kožich Zdroj: s.Oliver
Pokud si chce někdo dopřát heboučké kožešinové pohlazení v moderní době, sáhne po napodobenině. Sympatické na kožešinovém fejku je právě to, že se rozhodně nesnaží tvářit jako pravý. Není totiž důvod. Uznání zasluhuje právě kousek, kvůli kterému nemuselo zemřít byť jen jediné kožešinové zvířátko. Důkazem je také to, že i na přehlídkových molech a v kolekcích předních světových i českých návrhářů dominují umělé kožešiny. Jsou cenově dostupnější, barevnější, extravagantnější a můžete je nosit s čistým svědomím.

Čtěte také

Péřovka kupodivu kila nepřidává

Čtěte také

V péřovce můžete vyrazit do města, i když je vám padesát či máte XL velikost

Umělý kožich Zdroj: Desigual

Čtěte také

Než si koupíte tričko s nápisem, nejdříve si ho přeložte

Čtěte také

Tričko s nápisem po 50? Klidně, ale přeložte si, co je na něm napsané

Vrstvěte a hrajte si

Falešné kožíšky vás navíc zahřejí stejně jako jejich předchůdci. Nespornou výhodou je i to, že jde o tak unikátní kousek, že je možné ho navrstvit i přes svrchník nebo zateplenou bundu, rázem tak vznikne vtipný a zajímavý street style hodný obdivu. Abyste nesklouzla k nudné šedi nebo černi, vyberte si pestrobarevný.

Umělý kožich Zdroj: Cellbes

Čtěte také

Marie Rottrová

Čtěte také

Sedm křížků na krku a vizáž čtyřicítky. Které herečky a zpěvačky krásně stárnou

Heboučký kabát

Letos se nejvíce nosí kožíšky s velkými klopami a jednořadým zapínáním, které napodobují klasické flaušové kabáty. Můžete je nosit k elegantním šatům nebo – až se situace rozvolní – do společnosti. Sluší i koktejlkám a večerním róbám. Ale nejlépe vypadají stejně ke slim džínám a farmářkám. Shodí to tak jejich rádoby noblesní vzhled. Další novou variací na téma kožíšek jsou zkrácené bombery a bundy s vysokým stojáčkem nebo kapucí. Ty vyniknou v kombinaci se skládanou sukní nebo teplákovými kalhotami.

Umělý kožich Zdroj: Oliver Bonas, Prshots.com

Čtěte také

Kromě vrásek se na obličeji objevuje více chloupků

Čtěte také

Proč v menopauze padají vlasy a naopak rostou chloupky na obličeji?

Sázka na profesionály se vyplatí

Až si vyberete ten svůj kožíšek, nezapomeňte, že ho nikdy nesmíte hodit do pračky. Nedělejte ani žádné domácí pokusy se zaručenými čisticími prostředky a vezměte to nejrychlejší cestou do veřejné čistírny. Tam budete mít záruku, že se váš letošní úlovek nescvrkne, neslepí se vlákna a neztratí svoji výraznou barvu.

Umělý kožich Zdroj: Cellbes

Čtěte také

Těšíte se, až budete moci zase sladit svůj model a vyrazit mezi lidi?

Čtěte také

Pásek hraje postavě do karet. Nenápadně zvýrazňuje ženské křivky