Nicole Kidman (54): Na módní výstřelky si nepotrpí. Ráda nosí kalhoty a volánky!

Andrea Machajdíková | 21. 3. 2022

Herečka Nicole Kidman aktuálně zažívá další vrchol své kariéry. Pojďme se zaměřit na její šatník, který může být inspirací nejen pro vysoké a štíhlé ženy. 

Nicole Kidman je považována za herečku, která vrcholu své kariéry dosáhla v druhé polovině devadesátek a na vlně úspěchů se vezla i po roce 2000. Připomeňme si třeba neskutečný výkon v muzikálu Moulin Rouge, válečném dramatu Návrat do Cold Mountain nebo v dramatu Hodiny, za který si dokonce vysloužila i tu nejcennější sošku Oscara.

Nicole byla sice nadále obsazovaná, ale zdálo se, že vrchol herecké kariéry má už opravdu za sebou. Nasvědčovala tomu i skutečnost, že po narození dalších dvou dětí se z města odstěhovala na rodinnou farmu. Ovšem do doby, než se objevila v jedné z hlavních rolí v minisérii Sedmilhářky. Seriál vznikl v roce 2017 a od té doby šla její popularita opět raketově vzhůru. Nicole se tak po letech znovu stala jednou z nejžádanějších hollywoodských hvězd a největší ozdobou každé společenské akce. Za roli týrané právničky Celeste získala nejedno ocenění, včetně Emmy a Zlatého glóbu.

Celá v černé! Královna barev dá vyniknout preciznímu střihu i postavě
Krása

Celá v černé! Královna barev dá vyniknout preciznímu střihu i postavě

Od svého návratu na výsluní zazářila také v minisérii Mělas to vědět, kde si zahrála hlavní ženskou roli po boku další devadesátkové hvězdy – Hugha Granta. A nesmíme zapomenout zmínit ani hlavní roli v životopisném dramatu Ricardovi, za kterou si vysloužila další Zlatý glóbus.

Luxusní róby i džíny

Ale teď už k jejímu šatníku. Jak jsem zmínila, na červeném koberci Nicole vždy září. Rozhodně nepatří mezi hvězdy, které šokují, ale ani nudí. Její volba šatů, doplňků, účesu i líčení je vždy trefou do černého. Z předních světových módních domů často sáhne po šatech z dílny Jeana Paula Gaultiera, Valentino či Christian Dior. Vždy předvede šaty, které jsou v symbióze s barvou její pleti i vlasů a zároveň mají střih vždy lichotící její postavě.

V běžném životě, tedy mimo významné společenské události a mimo kamery, ráda nosí pánský styl. Nejčastěji ji tak na ulici potkáte v kalhotech či džínách s volnými nohavicemi, oversized blejzru a mokasínách.

Podívejte se na její Instagram:

Velmi oblíbené jsou také kousky, které její chlapecké postavě opticky vykouzlí oblejší křivky. Ráda tak nosí vršky s objemnými rukávy, oblečení s romantickými volánky a především pásky, kterými snadno vytvoří efekt přesýpacích hodin.

Slavné krásky, které letos oslaví 50! Věřili byste jim to? Proč hezky stárnou?
Krása

Slavné krásky, které letos oslaví 50! Věřili byste jim to? Proč hezky stárnou?

Tagy Hugh Grant Christian Dior Instagram Jean-Paul Gaultier kariéra Moulin Rouge Nicole Kidman Oscar šaty Zlatý glóbus