Nová Vlasta: Rozhovor astrofyzičkou Lenkou Zychovou a nepořádek v dětském pokoji

Alena Němečková | 25. 5. 2022

Na co se můžete v novém vydání časopisu můžete těšit? Opět je tu spousta zajímavého čtení. Doporučujeme hlavní rozhovor s Lenkou Zychovou, která rozumí exaktní vědě, a kromě toho se věnuje orientálnímu tanci. Jde to prý moc dobře dohromady! A redaktorku Hanku Halfarovou k psaní tématu přiměla nehoda, kterou provázelo krvavé zranění. 

Jestli máte za to, že nejhorší peklo zažijete, pokud bosou nohou šlápnete na opomenutou kostičku lega, mýlíte se. Téma úklidu dnes rezonuje v mnoha domácnostech s malými dětmi. Nepořádek trápí rodiče i prarodiče, děti ovšem většinou absolutně netuší proč. Jak je přimět k tomu, aby se naučily kolem sebe zachovat harmonii, nám prozradili odborníci. Zkuste jejich tipy!


Jan Cina je známý herec a tanečník, ale málokdo tuší, že je také dobrou vílou. Každé úterý věnuje svůj čas dětem z dětského domova. Co ho k tomu přivedlo?


Česká žena v centrále NATO v USA. Eliška Filová je specialistkou na současné války a válečné simulace a tvrdí, že světa bez konfliktů se jen tak nedočkáme. "Ve společnosti budou vždy rozpory a vždy budou lidé, kteří budou chtít těchto rozporů násilně využít."

Tagy Jan Cina Lego NATO rozhovor USA