Nová Vlasta: Rozhovor s Pavlou Gajdošíkovou a téma o online seznamkách

Alena Němečková | 27. 1. 2022

Po létech se rozvedete, ukončíte vztah, manžel si najde mladší partnerku… Možností je spousta. Zkrátka zůstanete sama. Na nějaký čas to může být docela fajn, ale člověk je tvor párový a dřív nebo později se začnete poohlížet po partnerovi... 

Už vám není dvacet, ani třicet, dokonce ani čtyřicet. Sice jste pořád docela k světu, ale to vám nezaručí, že se za týden nastěhuje o patro výš sympatický modrooký rozvedený pětačtyřicátník s vyřešenou minulostí. Co takhle zkusit online seznamku? Není to jen pro mladé nebo pro zoufalce? Není! Darina Křivánková vtipně glosuje, co vás tam může potkat.


Herečka Pavla Gajdošíková žije v Praze krátce přes rok a za roli ve filmu Chyby je čerstvě nominovaná na Českého lva. Jak se jí hrála Ema, mladá prodavačka, která dřív natáčela porno? "Nahota je součástí charakteru postavy a bez ní by to nebylo ono. Je to Ema, ne Pavla. Přiznávám ale, že jsem měla problém nejen s nahotou, ale těžké bylo i uvědomovat si, co hlavní hrdinka prožívá. Nikomu bych to nepřála."


Zimní měsíce vyvolávají u spousty lidí chmury, smutky či ztrátu motivace. Může za to nedostatek slunečního světla. Právě on je tím viníkem, že je nám v tomto ročním období pod psa. Zimní splín se dá ale zažehnat, a to nejen čokoládou!


Nenechte si ujít novou Vlastu, kromě výše uvedeného v ní najdete i s velkou přílohu o knížkách s tématem o audioknihách, a velkou soutěží o některé z nich. Ve skvělém rozhovoru s Renatou Kalenskou se dozvíte, jak novinářka pozná, že rozhovor do novin nestačí a dotyčný by si zasloužil knihu a nahlédnete i do světa 80. let, kam se ve své knížce vrací i Simona Bohatá. Co ji k tomu vede? Znalost literatury osmdesátek osvěžíte v našem kvízu.

Tagy Český lev interview kniha Praha Renata Kalenská