Umí si představit, že by nějakou sama podstoupila? "Umím, pokud mluvíme například o operaci očních víček nebo laserové korekci pigmentu. Čemu se obloukem vyhýbám, je botox a jakékoli zbytečné implantáty. Na druhou stranu, pokud někomu udělá radost, že bude mít menší nos nebo větší prsa, přeju mu to."

Hlavu vzhůru, kila dolů! První díl seriálu o hubnutí pro velké holky, tedy pro ženy úplně dospělé, které vědí, že zázraky existují jen v pohádkách, právě vychází. Zdravou váhu byste neměly určovat podle tabulek, ale podle toho, jaká hmotnost je ideální pro vás. Jestli si myslíte, že je načase shodit pár kilo, protože to tak cítíte, nebo máte zdravotní obtíže, v pořádku. Nikoli však za cenu utrpení. Hubnout se bude lépe, když ze svého slovníku vyřadíte jednou provždy slovo dieta. Stejně tak se musíte smířit s tím, že i když v nějakém časově ohraničeném úseku zhubnete, budete se muset kontrolovat celý život. Ale jde to dělat tak, aby ani v tomto případě nestál život za starou bačkoru.

Víte kdo jsou incelové? Jde většinou o muže, jimž se nedaří najít si partnerku, navázat vztah a svou frustraci si vybíjejí na internetu, kde se v různých skupinách sdružují. Někteří však překračují hranici nadávek a toxického verbálního ponižování a jsou přímo nenávistní. „Jsi odporný, zůstaneš sám, čím dřív to pochopíš, tím líp pro tebe.“ „Všechno jsou to děvky, které chtějí jenom peníze.“ „Spíš než s tebou, by každá šla s černochem.“ Utvrzují se členové incelovských skupin v internetových diskusích, které bývají pro nevhodný a násilnický obsah často zakazovány. Skupiny zanikají, záhy však vznikají nové...

Salát není jenom letní záležitost. I v zimě si můžete dopřát čerstvou zeleninu jako hlavní chod. Když ji zkombinujete se sýrem, šunkou, uzenou rybou či luštěninami, získáte vydatné, přitom lehké a zdravé jídlo.