Pareo, stará dobrá klasika

Často se prodává právě v setu s plavkami. Má to jednu nespornou výhodu – buď je vyladěné tón v tónu, nebo se na něm odráží vzorek či drobný detail, který koresponduje s motivem plavek. Pokud jste si pareo s plavkami nekoupila, můžete ho nahradit velkým šátkem z příjemného a rychleschnoucího materiálu. Ten se dá vázat na několik způsobů. Někdy stačí vytvořit jednoduchou zavinovací sukni nebo šaty bez ramínek, nebo si šátek uvázat za krk jako top. Prima je i turban na hlavu, který necháte splývat přes ramena. Fantazii se meze nekladou.

Čtěte také

Plavkové kalhotky s vysokým pasem

Čtěte také

Chcete v plavkách zamaskovat bříško? Retro vysoký pas je zpět! Bude vám slušet

Tunika a delší košile

Není nad příjemnější letní kousek oblečení. Bavlněná vzdušná tunika nebo lněná či hedvábná košile pod zadek supluje šaty a natažená přes plavky vypadá skvěle. Klidně si můžete obléknout průsvitnější model, plavky snesou ledacos. Košili můžete nechat ležérně rozepnutou a přes ní si místo pásku připnout ledvinku, pokud se chcete zvednout z deky a dojít si k plážovému kiosku pro něco k pití. Na opálené kůži se nejlépe vyjímá bílá nebo světlounce béžová barva, ale v létě vám bude slušet i černá tunika s prostřihy nebo výšivkou.

Čtěte také

Květiny! Kdy jindy než v létě to s nimi můžete trochu přehnat!

Čtěte také

Oslňte okolí letními šaty. Sluší všem bez ohledu na věk

Kimono, šaty nebo sukně?

Hedvábné kimono plní podobnou funkci jako košile. Tady se ovšem díky střihu můžete vyřádit s potisky a vzory. V létě vám budou slušet květinové potisky a třeba i výrazné lemy na širokých rukávech a na klopách. Přes plavky si můžete obléknout také volné šaty po kotníky nebo podsaditější spodek skrýt pod zavinovací sukni, ideálně opět z lehoučkého materiálu. Nechcete-li ukázat mnoho, klidně přes sebe navrstvěte několik průhledných kousků, efekt je zaručen.

Čtěte také

Maxi šaty ideálně v boho stylu

Čtěte také

Maxi šaty na léto. Jsou vzdušné a zakrývají téměř vše. Sexy budou v každém věku