Rolák čtyřikrát jinak: láska, která zahřeje a hodí se ke všemu

Jitka Musilová | 27. 12. 2022
Rolák, Bershka, 549 Kč
Rolák, Bonprix, 299 Kč
Rolák, Bonprix, 649 Kč

Tenký rolák mi vždy evokuje film s Diane Keaton a Jackem Nicholsenem Lepší pozdě nežli později. Konkrétně scénu z filmu, kdy si Erica nechává v sexuální euforii rozstřihnout oblíbený rolák stárnoucím seladonem Harrym. Rolák v tomto snímku symbolizuje upjatost. Jak se na něj díváme v reálném životě?

Rolák, který měla herečka na sobě, byl upnutý, bavlněný, obyčejný... Takový je možné nosit sólo nebo jako spodní vrstvu do saka, pod svetr do véčka nebo šatovou sukni. Bílý bude veskrze elegantní, stejně jako černý, skvěle se bude v kostýmu vyjímat i rolák v pudrových tónech. Ten vám navíc vnese do tváře jiskru, světlá barva vás rozjasní. Takže pokud je vám přes padesát a vaše pleť je povadlá, světlý rolák je skvělou volbou.

Zdroj: Youtube

Bavlněné, přízové nebo pletené

Roláky ale můžete nosit i pletené a objemné. Mohou být spadlé nebo vícekrát ohrnuté, nosí se i roláky, které můžete vytáhnout až nad bradu a suplují tak v zimě šálu. Roláky obecně se skvěle vrství, když si obléknete rolák, na něj ledabyle rozepnutou košili a přes to kabát s klopami nebo křivák, budete mít šmrnc. Tenký rolák se hodí pod svetr s výstřihem, třeba do klasického véčka nebo pod pletenou vestu a tenoučký kardigan.

Pod kabát

Rolák se bude skvěle vyjímat pod městským sportovním kabátem nebo parkou. Pokud preferujte elegantní styl, ke kalhotám od kostýmu a světlému roláku přiberte umělý kožíšek, ideálně v pastelové barvě.

Ulítlé vánoční oblečení celebrit. Oprah, Miley a Kate se sobů nebojí
Krása

Ulítlé vánoční oblečení celebrit. Oprah, Miley a Kate se sobů nebojí

Do kostýmu

Namísto tradiční a strohé košile si do kostýmu oblékněte rolák. Působí luxusně a outfitu dodá šťávu. Stejně tak se bude vyjímat pod jakýmkoli sakem. Když si navrch kolem krku uvážete ležérně šátek, nebude to mít chybu.

S koženou bundou

Pod koženou bundu oblékněte převislý rolák s prodlouženými rukávy, ty nechte záměrně vykukovat. Stejně tak se bude rolák vyjímat ve výstřihu sportovního bomberu nebo parky. Dokonalý pár tvoří také bílý rolák a světle modrá džínová bunda.

Pod péřovku

Tady asi není třeba jakýkoli komentář, rolák prostě sluší za všech okolností. K džínám, k legínám, k teplákům, s botaskami nebo martenskami, je to univerzální kousek oblečení.

Zdroj: www.vlasta.cz

Lepicí pásky a neviditelná tílka. Sexy šaty je potřebují. Vyhnete se trapasu
Krása

Lepicí pásky a neviditelná tílka. Sexy šaty je potřebují. Vyhnete se trapasu

Kabelky, boty a rukavice. Zkuste je s kožíškem
Krása

Kabelky, boty a rukavice. Zkuste je s kožíškem

Nemám co na sebe! Na Vánoce a Silvestra zkuste pánský styl nebo klasiku
Krása

Nemám co na sebe! Na Vánoce a Silvestra zkuste pánský styl nebo klasiku

Tagy bunda Diane Keaton kabát Lepší pozdě nežli později