Pierce Brosnan (68) neloví mladé modelky! Podívejte, jak mu to s manželkou sluší

Andrea Machajdíková | 21. 2. 2022

Bývalý představitel Jamese Bonda, irský herec Pierce Brosnan sice za necelé dva roky oslaví sedmdesátku, ale vypadá stále skvěle! Že by za jeho mladistvým vzhledem stálo dlouhé a spokojené manželství s novinářkou Keely Shaye Smith?

Rozhodně nechceme, jak se říká, házet všechny do stejného pytle, ale opravdu mnoho mužů má potřebu se s přibývajícím věkem poohlížet po mladší partnerce. A když jsou ti muži slavní a ženy po celém světě jim padají k nohám, bývá tenhle nešvar ještě častější. Ovšem ne všichni muži pochopitelně touží po dvacetiletých modelkách a opouští své rodiny.

Do dámské módy se vrací pánské prvky, tedy i dvouřadé zapínání a vojenský styl
Krása

Do dámské módy se vrací pánské prvky, tedy i dvouřadé zapínání a vojenský styl

Těžký osud

Například irský herec Pierce Brosnan (68), který je ztělesněním nestárnoucího elegána a gentlemana, je toho zářným příkladem. Na svém kontě nemá žádné milostné skandály, nevěry, dramatické rozvody či rozchody. Jedenáct let byl ženatý s australskou herečkou Cassandrou Harris, která po tříletém boji zemřela na rakovinu vaječníků. Měli spolu syna Seana a Pierce adoptoval její dvě děti z předchozího vztahu – Charlotte a Christophera. Bude to devět let, co na stejnou nemoc jako jeho první manželka zemřela i adoptivní dcera. Život se s ním zkrátka vůbec nemazlil.

Jak nosit zelenou v zimě? Párováním s černou rozhodně nic nezkazíte
Krása

Jak nosit zelenou v zimě? Párováním s černou rozhodně nic nezkazíte

Láska na celý život

Přestože po ztrátě manželky už ani nedoufal, že by se mohl znovu zamilovat, o dva roky později potkal na plážové párty v Mexiku novinářku Keely Shaye (58), se kterou se deset let po smrti Cassandry oženil. S Keely mají dva syny Dylana a Parise. Jejich vztah trvá téměř třicet let a oba jsou stále zamilovaní a maximálně šťastní. Pierce se tak může pochlubit jedním z nejstabilnějších manželství Hollywoodu.

Na svém oficiálním Instagramu také velmi často sdílí jejich společné fotografie, kde své manželce vyznává lásku a píše, jak moc je krásná. Přestože Keely v posledních letech bojuje s kily navíc a několikrát byla i veřejně kritizována právě kvůli své váze, Pierce má stejně oči jen pro ni. Manželka ho dokonce doprovází i na natáčení po celém světě. A to ne proto, že by ho chtěla hlídat, ale proto, že prý nechtějí trávit čas odděleně.

Nádherný manželský pár se navíc velmi intenzivně věnuje dobročinnosti. Pomáhají budovat školy v Tibetu a darují peníze pro boj s rakovinou a AIDS.

Slavné krásky, které letos oslaví 50! Věřili byste jim to? Proč hezky stárnou?
Krása

Slavné krásky, které letos oslaví 50! Věřili byste jim to? Proč hezky stárnou?

Tagy herec Hollywood Instagram James Bond Mexiko Pierce Brosnan Tibet