Spodní prádlo

Podzimní trendy ve spodním prádle? zapomeňte na sexy rudou

Ať už máte prsa malá, velká nebo nesouměrná, jedno je jisté - krásné spodní prádlo dodává sebevědomí. Tak proč si neudělat radost a v sychravém podzimu si nerozjasnit šatník pastelovými barvami, které právě letí, a které vám rozveselí den už při oblékání? Třeba si pak tyto trendy oblíbíte v celém šatníku.

Trend 1: Tlumená fialová

Ani na podzim se nemusíte vzdát barev. Místo výrazných odstínů, které se nosily v létě, však sáhněte raději po tlumenějších tónech. Ideální je například fialová. Parádu s ní uděláte i během zimy. Spodní prádlo ve fialové barvě, která je barvou luxusu, vypadá elegantně a pokud zvolíte krajku, budete i důmyslně sexy. V celkovém outfitu je však potřeba kombinovat ji s citem.

Trend 2: Mátová

Decentní mátový odstín je aktuálním módním hitem číslo jedna. Barva vám dodá jemnost, křehkost i skrytou rafinovanost. Oblíbeným a pohodlným střihem spodních kalhotek, který sedne každé, jsou brazilky. Ty odvážnější mohou obléci tanga. Nespoutaně sexy pak vypadá podprsenka doplněná odepínacími strappy pásky, které zvýrazní dekolt. Pokud mátovou nebo šedozelenou zařadíte do svého šatníku i v jiných kouscích, buďte si jistá, že se stanete nepřehlédnutelnou. Tato barva vám dodá jistotu a budete v ní zářit.

Čtěte také

Cvičení ve fitku po 50

Čtěte také

Proč by lidé po 50 měli chodit do fitka? Zhubnou a odstraní bolest zad i kloubů

Trend 3: Nude odstíny

Pokud u spodního prádla upřednostňujete tradiční bílou a tělovou barvu, zkuste tuto sezónu něco nového a vyměňte nestárnoucí klasiku za starorůžovou. Rozdíl v odstínu je nepatrný, přesto vám vlije zcela novou krev do žil. Jste-li milovnicí nevyztužených podprsenek, pak vás jistě nadchne kombinace krajky a tylu, která se prsům jemně přizpůsobí. Nosí se také celotělová bodýčka a hladké materiály, u nichž máte pocit, jako by vás celý den někdo hladil.

Trend 4: Petrolejová

Podzimním trendem je také petrolejová, což je tmavší odstín výraznější tyrkysové. Hodí se pro všechny, které upřednostňují tmavší prádlo a černá klasika je už nudí. A přestože se vám petrolejová může zpočátku zdát jako lehce extravagantní záležitost, zdání klame. Možná patří k nápaditějším tónům, ale věřte, že sluší všem ženám bez ohledu na věk, barvu vlasů i tělesné proporce. Ať už tedy u spodního prádla zvolíte krajku či satén, na kterém barva vynikne nejlépe, či si do svého šatníku pořídíte petrolejový kabát, budete se cítit elegantně a výjimečně.

Čtěte také

Veronika Žilková

Čtěte také

Zlomené srdce, láska a vnouče Veroniky Žilkové. Kdysi měla našlápnuto k hudbě

Módní kousky i pro ženy po ablaci

Krásné a především pohodlné spodní prádlo je naprosto stěžejní také u žen po ablaci, neboli odstranění prsu po zhoubném nádoru, což má pochopitelně vliv na psychiku. Naštěstí nabídka protetických podprsenek je na českém trhu velká a nositelky si tak mohou vybírat z nespočtu módních střihů, barev a materiálů, od krajkových, přes praktické hladké kousky až po sportovní modely. Není třeba rezignovat na své pohodlí, jelikož i ženy po ablaci mohou být krásné, elegantní a podle posledních trendů.

Měsíc říjen celosvětově připomíná problematiku rakoviny prsu

V nadcházejícím měsíci říjnu si celý svět připomíná problematiku rakoviny prsu a snaží se šířit povědomí o prevenci a včasném záchytu tohoto onemocnění, což je při léčbě zásadní. Podpora ženám, které se s touto diagnózou potýkají nebo potýkaly, je nezbytná. Jen v Česku karcinom zasáhl zhruba 90 000 žen a ročně je diagnostikováno asi 7200 nových případů. 

Zdroj: vlasta.cz whowhatwear.co.uk astratex

Čtěte také

Kočky a pachy

Čtěte také

Milovníci koček pozor! 7 vůní, které je můžou otrávit. Je tam i káva nebo ocet

Čtěte také

Královské šperky

Čtěte také

Jak se dědí královské šperky? Příběh prstenu z katalogu i diamantové korunky

Čtěte také

Daniela Kolářová

Čtěte také

Tak šel čas s Danielou Kolářovou. Dvě svatby a jeden rozvod s osudovým mužem

Tornádo v Česku už není nereálné

Možná tomu stihneme ujet. a pak za naším autem padaly stromy..

Něco se sem žene! Opravdu teď musíte odjet?!“ volá na nás z balkonu moje neklidná maminka. Ví, že když je zlověstně šedé nebe od jihozápadu, většinou nás to nemine. Ani nevím, co nás nerozvážně hnalo do auta, naši hostitelé by jistě počkali. Možná první kapky a s nimi nelogická úvaha, že tomu ještě stihneme ujet…

Přišlo to během tří minut! Stihli jsme jen projet návsí a zastavit u školy – díkybohu mimo stromy, ze kterých za námi padaly na silnici mohutné větve. Jet dál ani zpátky domů se nedalo. Neviděli jsme na krok, liják bušil do kapoty, blesky nad námi řezaly do šedé tmy oslepujícím světlem, vzduchem vířily listy a malé větvičky, auto se ve vichru třáslo… Třást se začínaly i naše děti, kterým okamžitě naskočila otázka „Další tornádo?!“ Při vzpomínce na jižní Moravu mi celé tělo zaplavila úzkost, ale mozek zůstal navzdory všemu kolem ušetřen.

Čtěte také

Nechci rodiče už vidět

Čtěte také

Rodiče mi tajili dvojí život. Máma má milence a tatínek je gay

Zřejmě díky kombinaci pudů sebezáchovy a mateřského jsem zachovala racionální mysl a klid. Můj muž řidič též, alespoň navenek. Vzpomínám si, jak mě s několika spolužačkami z gymplu omylem zamkli potmě v jeskyni na konci její prohlídky. Jen si tak ulomit krápníček, se opravdu nevyplácí. Zatímco holky ze třídy ječely nebo kňouraly, tiše jsem vyhodnotila situaci a jako první je začala uklidňovat. Stejně tak děti v autě. Bezpečnostní autopilot v mé hlavě spuštěn! Zaprvé, zklidnit děti. Zadruhé, vyhodnotit, zda naše vzdálenost od vzrostlých praskajících velikánů bude opravdu stačit. Zatřetí, zda na nás vichr může hodit převrácenou popelnici z chodníku těsně vedle auta. Začtvrté, zda se na nás v tom neviditelnu neřítí jiné auto, které sebevražedně jízdu nevzdalo… Zaprvé až začtvrté se naštěstí nestalo a po deseti minutách ve Faradayově kleci, kdy jsme děti s úlevou zasvětili do fyzikálních zákonů, jsme mohli prokličkovat větvemi zpátky za vystrašenou mamkou.

Čtěte také

Po padesátce se vaše tělo mění po fyzické i psychické stránce.

Čtěte také

Co můžete očekávat ve svých padesáti? Takhle se změní vaše tělo

Na zahradě nás čekala třešňová spoušť. Půlka stromu obsypaného chrupkami, který zasadil můj dědeček před více než sedmdesáti lety, když se mu narodila první dcera, ležela na zemi. Taková úroda a taková zkáza! Ještě odpoledne jsem stála v jeho stínu, cpala se labužnicky dozrálými třešněmi a vzpomínala na dědu, jak mi říkával: „Hlavně na ně hned nepij!“ Rozlomený kmen trčel k nebi jako torzo starých časů. Jako bychom s tou bouří přišli navždy o dosavadní klid, že každá další bouřka se jen přežene a vyčistí vzduch.

Nedávno mi kamarádka Lenka vyprávěla, jaké bylo žít na Novém Zélandu po velkém zemětřesení před deseti lety. Jak se tam další půlrok země otřásala i pětkrát denně. A protože nikdy nevěděli, jestli další zemětřesení začíná, nebo končí, naučili se automaticky schovávat do bezpečné zóny. Doma to byl ve většině případů nejbližší stůl. Její rodině to zůstalo po návratu do Česka jako instinkt. Tak silný, že se Lenka narvala i pod konferenční stolek v čekárně u zubaře, když se dole v domě ozvala nečekaně sbíječka.

Čtěte také

Přejídání tělu neprospívá

Čtěte také

Odborníci radí: Nedojídejte! Méně jídla a mírné hladovění se vrací do "módy"

„Dokud to nezažijete, nevěříte, že se to může stát.“ Přesně, vracím se k Lenčiným slovům. Dokud s námi bouře ne(za)třásla, jako bychom nevěřili, že přijde. Jsou okamžiky, kdy se živlům bránit nelze. Jen těžko hledám slova při myšlence na manželský pár, který během téže bouře pád stromu na auto nepřežil. I přesto je ale potřeba naučit se s živly žít, aniž by nás neustále svírala úzkost a ovládala panika. Nepodceňovat přírodu a zodpovědně ji respektovat, pragmaticky vyhodnocovat rizika a zbytečně neriskovat. Za mě osobně – je lepší nacpat se před zraky ostatních pacientů pod stolek z IKEA než nerozumně vjet do bouře a pak děkovat andělům strážným, že nám to rozpůlilo jen tu třešeň.

Hana Halfarová

Novinářka na volné noze. Externí redaktorka Vlasty. Vystudovala žurnalistiku a češtinu. Rozmluvila se v rádiu a rozepsala v ČTK. Vyškolila se na dvou rodičovských, aby se vrátila zpět k řemeslu. Baví ji psát rozhovory, ráda naslouchá. Nejen lidem ze severu Moravy, kde žije.

ZDROJ: časopis Vlasta

Čtěte také

Cvičení ve fitku po 50

Čtěte také

Proč by lidé po 50 měli chodit do fitka? Zhubnou a odstraní bolest zad i kloubů

Čtěte také

Relax tělu pomáhá

Čtěte také

Odpočinkem k výkonu. Naslouchejte tělu, aby dorovnalo energetické zásoby

Čtěte také

Královské šperky

Čtěte také

Jak se dědí královské šperky? Příběh prstenu z katalogu i diamantové korunky